Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallotatok a fiúról aki a...

Hallotatok a fiúról aki a vonat elé ugrott mert bántották 3 osztálytársa? Mi lesz a 3 fiúval? Folyamatosan fenyegetik őket

Figyelt kérdés
Nagyon szemét mocskok az a három fiú aki így bántotta szegény Pistit hogy vonat elé ugrott. De látom több mint 2000 ember kommentben fenyegeti azt a 3 fiút. Mikor csitul ez le? A fiúk ezek után hogy mennek majd iskolába, ide oda, mégis ölhetik őket.. szerintetek normális hogy fenyegetik őket? Szerintem nem mert még akik fenyegetőznek ö elennuk fog eljárás indulni beteges ez a fenyegetőzés. Gyerekek 15 évesek kb egy lecke volt nekik de nem érdemes fenyegetni őket mert baj is lehet belőle sztem. Nagyon csúnyán fenyegetik őket obszcénul hogy anyját apját ki nyírják
2023. nov. 16. 01:04
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
84%
Ők elvágták magukat egy életre, vagy ha reálisak akarunk lenni pár évre biztos. Ez pont elég büntetés, hiszen tudjuk, a rendőrség egyáltalán nem fog folgalkozni vele, akkor sem, ha feljelentés történt, majd lezárják az ügyet. A "főbűnös" viszont az egyik utca emberétől kapott már, hiába bujkált, menekült el másik városba. A másik kettőröl nem tudni semmit, mindent megérdemelnek amit kapnak a szülei fenyegetésén kívül!! Átsegítettek egy másik gyermeket a túlvilágra olyan dolog miatt, amiről lehetséges, hogy nem is tehet. "A fiúk ezek után hogy mennek majd iskolába, ide oda," Remélem sehogy, az ilyen emberekre nincs szükség a társadalomban, ez nagyjából egy szinten van a pedofíliával, meg az állatkínzással, mivel halált okoztt. Remélem nem mennek sehová.
2023. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként meg 15-16 évesen pontosan tudniuk kellene ha nem fogyatékosak, márpedig nem azok, hogy nem bántunk mást sem lelkileg, fizikailag meg pláne. Ezt lesz@rták, most meg a nép is lesz@rja, hogy mit éreznek, teljesen jogosan.
2023. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
27%

A sok fotelhuligán fenyegeti őket. Nem hiszem hogy komolyabb bajuk esne. Max kapnak egy felfüggesztett büntetést de még ebben sem vagyok biztos.


Amúgy sajnálom a meghalt fiút. De az összes körülményt mi nem ismerjük. Így az ítélkezést a bíróságra és a rendőrökre hagyom.


Feleslegesnek tartom hogy ebben a témában már öt kérdést is kiírtál. Volt amelyikben az elkövetők facebook adatlapját is kitetted. Szerintem ez ugyanolyan szemétség mint amit ők tettek. Mentségedre legyen hogy utána törölted.


Ne játszd az önjelölt igazságosztót!

2023. nov. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
89%
16-17 évesen nehogy már ne legyen eszük ,hogy mit csinálnak, kurvára nem gyerekek már,a családját,meg annak a srácnak a baratnőjét fenyegetni nem szép dolog ,de annak a 3 nyomorult féregnek a belét is ki kell taposni ,ebből talán felfogják majd ,hogy mégis mit is tettek
2023. nov. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
84%
Az egyiket megverték?
2023. nov. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
18%
Miért is lettem lepontozva? A válaszom mék része nem tetcett?
2023. nov. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
79%
Megölni nem fogják őket, de egyáltalán nem baj, hogy rájuk zúdult a népharag, megérdemlik. Pár év múlva úgysem emlékszik már senki sem a nevükre, nem lesznek túl nagy hátrányban emiatt.
2023. nov. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
92%

#7 "egyáltalán nem baj, hogy rájuk zúdult a népharag, megérdemlik."


Én is így gondolom. Meg remélhetőleg a többi zaklató is tanul belőle. Szerintem igenis fontos, hogy mindenki (gyerek és felnőtt) lássa és érezze, hogy az iskolai zaklatás egy társadalmilag mélyen elítélt dolog és ha ezzel szórakozik, akkor őrá vár kiközösítés és társadalmi szintű megvetés.

2023. nov. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
82%

Igen ezek a gennyes g3cik pàr èv múlva az ország másik felére àtmennek vagy külföldre és szèpen elfelejtődik.

De családi bèkère,összhangra nem igen fognak lelni.

A 3 ördögfattyú szüleit azért őket is sajnálom ,ilyen fèrgeket felneveltek ,szerettek

2023. nov. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
34%

Na most kövezzetek meg..de mi a f@sz van itt a világban?

Nem olyan rég énis sulisvoltam…

Voltak akiket 8-11/12éven át szivattak…és ettől hogy felrugják meg hogy a súlyán gúnyolódja ak 100x dúrvábbak… és soha senki nem lett öngyilkos.. sőtt volt amikor a fagyi nyalt vissza és a kis “dagigyerek” megelègelte a szekát és konkrètan egy kővel betörte a kolompos fejét

Volt akinek az apja/báttya jelent meg és megregulázta a xarcsimbók kölyköket…

De soha senki bem lett öngyilkos ilyentől..sem szerelmi csalódástol…

Valahogy jobban kűzdött az a generàció vagy miiiaaafax van?

Engem 3an úgy elvertek hogy allig másztam haza azóta fele annyira sem soha…

Aztán ittvagyok

Akkor meg nekem is voltak cimborák és töjéletesen megbosszultuk…de hàt ez az élet szépsége..

Minden sütibe kell 1csipetnyi só

2023. nov. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!