Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallotatok a fiúról aki a...

Hallotatok a fiúról aki a vonat elé ugrott mert bántották 3 osztálytársa? Mi lesz a 3 fiúval? Folyamatosan fenyegetik őket

Figyelt kérdés
Nagyon szemét mocskok az a három fiú aki így bántotta szegény Pistit hogy vonat elé ugrott. De látom több mint 2000 ember kommentben fenyegeti azt a 3 fiút. Mikor csitul ez le? A fiúk ezek után hogy mennek majd iskolába, ide oda, mégis ölhetik őket.. szerintetek normális hogy fenyegetik őket? Szerintem nem mert még akik fenyegetőznek ö elennuk fog eljárás indulni beteges ez a fenyegetőzés. Gyerekek 15 évesek kb egy lecke volt nekik de nem érdemes fenyegetni őket mert baj is lehet belőle sztem. Nagyon csúnyán fenyegetik őket obszcénul hogy anyját apját ki nyírják
2023. nov. 16. 01:04
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
84%

"miért, az nem a szülő felelőssége, hogy a gyerek nem akarja/meri elmondani neki, hogy baj van?"


Nem feltétlenül, nagyon sok gyerek tele van mindenféle mondvacsinált gátlásokkal meg szégyenérzettel, annak ellenére, hogy esetleg a szüleitől szerető közeget kap.

2023. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
94%

Most igazából azt akarod mondani, hogy az oké, hogy halálba hajszoltak csoportosan egy negyediket, ejnye-bejnye, csúnya kisfiúk, de akinek ez nem tetszik az a veszélyesebb?

Érdekes egy értékrended van

2023. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 Katona Dius ***** válasza:
32%

Nem akarok egyik oldal mellé sem beállni. Ami történt az borzalmas, a 3 fiút valamilyen szinten felelősségre kellene vonni (valószínűleg nem lesz belőle semmi).

Amikor én voltam ilyen korú, vagyis inkább valamivel fiatalabb, akkor én kaptam iskolában is, otthon is. Egyik szülőm kezeletlen mentális beteg volt, rendszeresen bántalmazva voltam otthon is. Mikor szóltam neki,hogy az iskolában szekálnak, annyi volt a válasz, biztos megérdemlem, mert nagy a pofám. Otthon volt verbális és fizikai bántalmazás is, volt hogy késsel jött nekem. Volt, hogy magát akarta megkéselni, úgy csavartam ki a kezéből a kést.

Eszembe se jut azt mondani, hogy ez normális, vagy hogy nem volt rám hatással mentálisan. Mindig rettegve mentem haza, hogy mi fog fogadni. Se soha, SOHA eszembe sem jutott, hogy végezzek magammal.

2023. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
75%

31, de tudod a gyerekedről, hogy zárkózott, akkor annál jobban figyelsz rá.

Olyan nincs, hogy semmi jele annak, hogy baj van, csak öngyilkos lesz és kész.

2023. nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
96%
Ne a szülőket okoljuk már azért, mert pár barom másokat bánt. Ezzel a szülők se tudnak mit kezdeni. Nálunk is volt pár ilyen agresszor az iskolában, hiába ültek le velük a szülők meg a tanári kar minden hónapban elbeszélgetni, semmi nem változott. Ha otthon nem nevelik őket rendesen, ott az áldozat szülei tehetetlenek. Kivehetik az iskolából a gyereket, de semmi nem garantálja, hogy máshol nem lesznek ilyenek.
2023. nov. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapkérdés! Miért lett kövér? Tudjuk hogy ez egy védekezési mód a környezete ellen (zsírpáncél), tehát feltételezhető hogy a saját családjában sem érezte biztonságban magát. A kövérség nem egyik pillanatról a másikra alakul ki. Számos ilyen esetről tudok, nem feltétlenül kell bántani, az is elég nagy bántás ha elhanyagolják, nem foglalkoznak vele. Ne csak a családon kívüli környezetet hibáztassuk. Vagy az apa, vagy az anya is ludas a dologban, ezt vagy nem látják, vagy nem is akarják beismerni.
2023. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

35, persze, hogy nem a szülő hibája, hogy bántják. Az, hogy én felelősnek tartom őket is, nyilván nem menti fel a kis köcsögöket.


De basszus, csak megtanítod a gyerekednek, hogy mi a teendő ilyenkor, hogy szóljon, stb. 16 éves korára azért ne tartsunk már ott, hogy a vonatot tekinti megoldásnak egy gyerek.

2023. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
74%
"Jobb" megoldást nem is találhatott volna, engem XXX évesen is kiráz tőle a hideg!
2023. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
30%
#100 Igen, nagyapám pedig az oroszoktól félve, bujkálva mászkált a budapesti X. illetve VIII. kerületben 56'-ban. "mi a f@sz van itt a világban", hogy ez már nincs? Érdekes, mindig azok verik a mellüket a régi időkre, meg, hogy ők bármit kiállnak, akik a legkevésbé modorosak, a szókincsük megáll a "miaf@sz"nál, mondatszerkesztés nulla, helyesírás meg nem is volt.
2023. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
53%
Illetve *#10, bocsánat.
2023. nov. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!