Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki megsértődik...

Normális ha valaki megsértődik ha egy napig nem válaszolok neki?

Figyelt kérdés
Rossz volt a hangulatom és nem akartam tönkretenni a kedvét. Így nem írtam. Aztán meg összeveszett velem h miért ignorálom. Kb 15 óráig nem válaszoltam

jún. 11. 06:33
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

De amúgy tényleg csak megnyitottam a Messengert és azonnal írt, ahogy zölden felvillamtam neki gondolom. Tehát tényleg ott ült és várta hogy ki kesz hirtelen online.

Ami azért is bullshit, mert néha a Messenger se mutatja jól.

Egyrészt nár hafytam nyitva Fb böngészőt a géown és aludtam el mellette vagy mentem el otthonról.

Másrészt volt már olyan hogy mobilon csak fellestem Messenggerre, majd lenyomtam és megpróbáltam elaludbi, de pár percig még aktívnak tüntetett fel a messenger, ami arra ekég is volr, hogy az ismerősöm felverjen a félálmomból azzal az üzenettel, hogy "Miért nem alszol?"

jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
50, én arra reagáltam hogy ha felnyitod a messengert hogy x-nek reagálj, akkor látja más is hogy online vagy és ír ő is és erre meg nem érnél rá
jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
60%

Bekell állítani hogy ne lehessen látni aztán heló.

Amúgy nem mindegy ki az illető na meg 15 óra aztán marha nagy tragédia.

Van amikor egész nap a kezembe se veszem a telefont.

N

jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
0%

53

Itt élsz hiszen. Mi az, hogy a kezedbe se veszed?

jún. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
50%
Látod, még éjjel fél 2- kor is itt voltál. Szánalmas, hogy az ellenkezőjét állítod. Na mindegy.
jún. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
75%
56, mert olyan nem lehet hogy valaki éjszakai műszakban van, valaki nem tud csak elaludni, valaki utazik, stb. :D
jún. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
82%

#54

Hogyhogy mi az hogy kezébe se veszi? Nehogy már elvárás legyen minden nap egész nap a köcsg messengert bámulni…



Az online jelzőt meg ki kell kapcsolni, amúgy is bugos és csak efféle hisztikhez vezet.

jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
56 nem voltam itt, de mindegy mit hiszel...
jún. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

59

Akkor ki írt helyetted 01:29- kor?

Ja, nem te voltál 😆

jún. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Ilyenen fennakadni nem normális dolog. Ha valami extra fontos, halaszthatatlan miatt ír, hívjon fel inkább, abból tudni fogom, hogy sürgős, vagy baj van. Elvárni a másiktól, hogy mindig hamar válaszoljon, rosszabb esetben 24/7 elérhető legyen, nagyon nem reális..


Még gimiben levettem az elérhetőségi állapotom, mert az akkori legjobb barátnőm teljesen rá volt függve arra, mikor jelent meg a zöld pötty a nevem mellett. Pedig már akkor (min. 5 éve) is pocsékul működött. Pl.: csakis telefonon voltam belépve, de azzal sem mentem sokra, mert erdőben járt a buszom, 0 térerővel és 0 mobilnettel, mikor ő rámírt, mire fel azonnal zöldre ugrott az állapot. Mire hazaértem, már vagy 10 üzenet fogadott ilyen "miért nem vagy képes visszaírni, ha egyszer fent vagy??" stílusban.

Ezt egy csomószor eljátszotta. Az első pár alkalommal megijesztett, mivel azt hittem, valami baj van, aztán csak házit akart elkérni...

jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!