Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki megsértődik...

Normális ha valaki megsértődik ha egy napig nem válaszolok neki?

Figyelt kérdés
Rossz volt a hangulatom és nem akartam tönkretenni a kedvét. Így nem írtam. Aztán meg összeveszett velem h miért ignorálom. Kb 15 óráig nem válaszoltam

jún. 11. 06:33
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
72%

#8

Miért lenne alap dolog???? Annak ír a kérdező (meg bàrki) akinek akar.

jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
15%

#9

Az hogy nem vàlaszolsz az nem hazugság.

jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
10%

Csak 1 mondatot kellett volna írni.


Pl. Most nem alkalmas beszélnem. Később írok.


Probléma megoldva. És nem varakoztatom a másikat.

Ennyi a minimum, amivel megtisztelem a beszélgető partnerem.

Aki azt írja, hogy normális dolog a masikat szó nélkül varakoztatni, kívánom élje át, hogy fontos neki az a valaki, és vegye 15 órán keresztül semmibe. Akkor megtudjatok milyen a másik oldal. Sok barom. De utálom itt az emberek többségét.

jún. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
6%

#11 mert egy barátnál alap hogy nem ignorálom

#9 de igen ha te fent vagy és eljátszod hogy valójában nem is vagy itt az hazugság

jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
6%
13-asnál a pont
jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Legalább az ilyen kontrollmániásokat könnyű kiszűrni ezzel.
jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
88%
Mert nektek nincs életetek amúgy vagy mi a baj? Írtok valakinek, aztán bámuljátok a telefont, hogy válaszol-e már?😃 Én általában leírom amit akarok aztán lerakom a telefont és megyek csinálni a dolgom ha van valami feladat vagy csak hobbizok, pihenek, a telefonos chat többnyire olyan holtidőkre marad, amikor nincs más, pl buszozok, munkahelyen kimegyek rágyújtani (de ott is sokszor nem nézek rá, ha kollégával megyünk és beszélgetünk), stb. Nem is tudom, mikor jutott eszembe utoljára azon gondolkodni, hogy jaj mikor válaszol már a Jóskapista.
jún. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
5%
N-Neeem, deee... A helyzet az, hogy engem is nagyon megviselt, ha nem írtak vissza, nagyon magányos voltam és úgy éreztem ilyenkor, hogy nem akarnak beszélni velem, direkt kerülnek. Ennek persze megvoltak a maga előzményei. És sajnos vesztem is össze emberekkel emiatt. Ezzel azt akarom mondani, hogy inkább nem "normális", mert vagy tényleg valami lelki ok van a háttérben, ami nyílván nem jó, vagy valaki szimplán csak azthiszi, hogy ő neki kell lennie mindig a középpontban és ha már nem foglalkoznak 1 percig, akkor már baj van(Persze ennek is meglehetnek a maga előzményei, sőt).
jún. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
91%
Nézd meg hány olyan kérdést írnak ide, hogy "láttamozta és nem reagált most utáloooom" :D
jún. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
4%

Fúj de sok gerinctelen embert fújt ide a szél

Normális emberben van annyi tisztelet hogy nem ignorál másokat hanem fogja szépen és megírja hogy bocsi de ma telibe leszarom mit írsz

2 másodperc az életemből és ennyire nem telik? Remélem talál normálisabb barátot tőled

jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!