Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollegám aki "barát"...

Van egy kollegám aki "barát" is. Pl kávézunk együtt munka elott, hazavisz stb. És ha nem adok vmit, megsértődik?

Figyelt kérdés

Olyanokat megcsinál hogy pénteken bejön a városomba bulizni, aztán azzal hív fel aludhat e nálam mert elment az utolsó busza, (erre mondom neki kerdezze a haverjait vagy menjen haza taxival ne legyen már szerencsétlen, es hogy képzeli hogy engem ilysnekkel hiv fel "éjszaka"?)


Vagy amikor reggel nem vitt be a céghez(beszokott vinni)bement aztan onnan hív engrm fel hogy menet közben vegyek már neki cigit odaadja. Kerdeztem mert nem tud kimenni a boltba?(a cégtol ki lehet járni es 5 percre van a bolt is..)


Aztán minden esetben még ő sèrtődik meg. Holott én vagyok mert minek csicskáztat?

Hogy rázzam normális kerékvágásba ezt a munkahelyi ismerősi kapcsolatot?



2023. okt. 9. 07:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%

Hagyd ott azt a melót ez a kollégád egy nagy kihasznàlos, undorító ribizli!

Én még meg is venném!

2023. okt. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%
*Verném
2023. okt. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nehigymá miatta hagyjam ott a melot. Amugymeg ő a fény nekem a napban mert halálkinlídos unalmas a melom es vele meg szünetelunk röhögünk sokat. Nélkule ki se bírnám a napot.
2023. okt. 9. 07:48
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Dugott volna, de nem mentél bele, ezért jön a "bünti"
2023. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak nem sértödik be annyira hogy hozzád se szól ha ilyen jól elvagytok ahogy azt leírod. Ne foglalkozz vele munkán kívül.Találj alibit.Oh nem láttam az üzeneted.stb
2023. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
59%
Mintha fogyatékos lennél.
2023. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

De be van sértődve csak nem tud mit csinálni.

Igy ezek utan pl hogy mondtam neki menjen ki es vegyen magának, besèrtődik de a cégnél találkoztunk bent megint jókat dumálunk es szovan is rákèrdeztem hogy mk a sz.rèrt nem vett ő maganak. De csak azert, hogy érezze, hogy itt nem ő van megsèrtődve hanem én! Erre mindja hogy csak elfelejtett.

Es cseverészett velem tovább mas dolgokrol meg majd jon vissza együtt is kajálunk. Folytatodik minden ugyanugy mindig.

Csak néha vannak ilyen dolgok amiket le kell vele "boxolni"vagyy lejátszani.

2023. okt. 9. 08:30
 8/31 A kérdező kommentje:
*szóban is rákèrdeztem, hogy mi
2023. okt. 9. 08:31
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Neked ez megfelel, ő a fény a napodban. Így nem értem mi a gond, mi a kérdés.
2023. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Akkor olvasd el ujra.

Zavar hogy felhiv olyanokkal nalam aludhat e. Minek néz ez engem?

Aztán az is zavar, hogy még ő sértődik meg.

Ezeket szeretném megszüntetni. Nem őt. Hanem az ilyen bekérdezéseit sértődéseit csak.

A többi "része" jöhet!

2023. okt. 9. 09:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!