Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollegám aki "barát"...

Van egy kollegám aki "barát" is. Pl kávézunk együtt munka elott, hazavisz stb. És ha nem adok vmit, megsértődik?

Figyelt kérdés

Olyanokat megcsinál hogy pénteken bejön a városomba bulizni, aztán azzal hív fel aludhat e nálam mert elment az utolsó busza, (erre mondom neki kerdezze a haverjait vagy menjen haza taxival ne legyen már szerencsétlen, es hogy képzeli hogy engem ilysnekkel hiv fel "éjszaka"?)


Vagy amikor reggel nem vitt be a céghez(beszokott vinni)bement aztan onnan hív engrm fel hogy menet közben vegyek már neki cigit odaadja. Kerdeztem mert nem tud kimenni a boltba?(a cégtol ki lehet járni es 5 percre van a bolt is..)


Aztán minden esetben még ő sèrtődik meg. Holott én vagyok mert minek csicskáztat?

Hogy rázzam normális kerékvágásba ezt a munkahelyi ismerősi kapcsolatot?



2023. okt. 9. 07:27
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Ez nem segitség! Nem segitsegekrol beszelunk! Hogy bejon bulizni ugy hogy azt se tudja hogy kerul majd haza. Mikor ugy kellett volna akkor szerveznie. Meg ott van masik 10 haverja is mért engem traktal.


Azert vettem fel mert nem hittem volna hogy ezert hiv mivel kerdeztem elotte valamit tole irasban. Azt hittem azert hiv hogy szóban válaszol.

2023. okt. 9. 09:46
 22/31 A kérdező kommentje:

20 köszi igen, szórom a nemeket neki az ilyenjeire!

Csak az tett meg hogy még ő van megsértődve!

2023. okt. 9. 09:47
 23/31 anonim ***** válasza:
30%
Neked nincs dolgod azzal, ha ő megsértődik. Az az ő szegényes lelkivilága.
2023. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Meg akart dugni, nem sikerült, játsza a sértődöttet, nem kell túlgondolni.
2023. okt. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

Szóval akkor te vagy az okostojás,ő meg a lúzer. Te nevetteted,te keresed a társaságát. Mindezt azért hogy ne legyél egyedül...

Nagyon látszik,hogy számodra ez érdek barátság csak. Most a lehúzásról vagy a szivességekről beszélek,hanem arról,hogy ezekszerint ez az egy ember áll veled szóba a munkahelyeden. Különben már rég ignoráltad volna.

Az tetszik,ha valaki egyáltalán röhög a hülye vicceiden,arra jó a munkatárs. De hogy néha igazi barátként tekints rá,az már bántaná az egódat.

2023. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

A tobbi munkatarsam 40 es 50 es néni. Elbratyizok ugyan velük de nem az én köröm.

Aztán vannak a pasik koztuk vannak az en korosztalyom azokbol minddel joban vagyok. Az infos azt akarja hogy költözzek is at hozzá(vele dolgozzam 1 irodában. Most mindkettönknek van 1-1 irodaja es siman össze tudnánk bútorozni is🤣)


Szo sincs ilyanrol hogy ne lenne csak ő. Meg mellettunk van egy suli is onnan is atjárnak hozzank szünetben(közös az udvarunk a szakiskolaval🤣)

Az egyik ott dolgozo meg volt osztalytarsam is. A masiktol lehet bérelem majd a kocsiját mert neki 2 van, de akirol szol a kérdés ő meg muszakiztatja es olcson el akarja nekem adni a kocsiját mert neki vonohorgos kéne.

És mivel rég vezettem tanitanak arra is a parkolóban es hatalmas az udvar meg a cég mellett is meg megyunk ki is.


Amiket te itt összehordtál en nem tudom kiből indulsz ki..., de nálam soha ninca olyan higy csak egy lenne. Akár munkahelyen akár az életben...;)

2023. okt. 9. 18:28
 27/31 A kérdező kommentje:

Múltkor meg a masikról írtam ki kérdést, (aki meg egy szinttel alattam dolgozik masik emeleten es szerencsétlenúl kezdeményezett volna), akkor is ezzel jött a gyk hogy minek foglalkozom vele?

En valahogy foglalkozom velük tényleg. Ez van. Érdekelnek.

2023. okt. 9. 18:36
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
Hajthatatlan vagy a munkatársad meg érthetetlen.Nem értem mit vársz akkor válaszként a kérdésedre.Leírták többen is mit tegyél de mindennek ellenére is foglalkozol vele.🤷‍♀️
2023. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Azóta mással fpglalkozom már nyugi. Vannak a szomszédok is. Arról is írhatnék ki újat.
2023. okt. 9. 22:16
 30/31 anonim ***** válasza:
Mond meg neki akkor ha nem akarsz vele baratkozni
jún. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!