Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van egy kollegám aki "barát"...

Van egy kollegám aki "barát" is. Pl kávézunk együtt munka elott, hazavisz stb. És ha nem adok vmit, megsértődik?

Figyelt kérdés

Olyanokat megcsinál hogy pénteken bejön a városomba bulizni, aztán azzal hív fel aludhat e nálam mert elment az utolsó busza, (erre mondom neki kerdezze a haverjait vagy menjen haza taxival ne legyen már szerencsétlen, es hogy képzeli hogy engem ilysnekkel hiv fel "éjszaka"?)


Vagy amikor reggel nem vitt be a céghez(beszokott vinni)bement aztan onnan hív engrm fel hogy menet közben vegyek már neki cigit odaadja. Kerdeztem mert nem tud kimenni a boltba?(a cégtol ki lehet járni es 5 percre van a bolt is..)


Aztán minden esetben még ő sèrtődik meg. Holott én vagyok mert minek csicskáztat?

Hogy rázzam normális kerékvágásba ezt a munkahelyi ismerősi kapcsolatot?



2023. okt. 9. 07:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%
Én értem. Zavar. De ha szólsz, megsértődik. Meg is fog. Mert ő ilyen. Nem tudom mit szeretnél.
2023. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Azt hogy tudja hogy tőlem ne kèrdezgessen ilyeneket. Aztán ne sertodjon be.

Ismerje a határait.


Az igazgatotol nem kerdezi azt hogy nála aludhat e!


Tehát nem arrol van szo hogy mert ő ilyen!

2023. okt. 9. 09:20
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Szóval beszallít a céghez, szórakoztat, meg úgy ha neked lenne valami bajod szerintem ő ugrana, de visszafelé már micsoda bunkó ha kér valamit? Ha meg tudod oldani, pl van vendégszobád, vagy útbaesik a dohánybolt akkor miért nem segítesz? Ha meg van okod akkor miért nem azt mondkd neki?
2023. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Ez nem errol szól egyáltalán!


Ha azt nézzuk akkor a cegnèl én szorakoztatom meg a kocsiban is.nem nekem tesz szivességet azzal hogy behoz hanejolesik nekem vele kávézni még reggel. Nem is én kèrtem hogy hozzon be.


Ha ebbe akarnánk belemenni itt nekem lenne jogom csak kérincsélgetni bármit is. De én meg nem vagyok kérincsélgetős soha. Képem se lenne ehhez.

2023. okt. 9. 09:28
 15/31 A kérdező kommentje:
*neki velem
2023. okt. 9. 09:28
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Itt a határaidat te nem ismered. Akkor nem lenne itt kérdésed.
2023. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Ő nem ismeri a hatarait ha ilyeneket mer kérni hogy nálam aludhat e meg hozzak neki cigit!
2023. okt. 9. 09:38
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fr×anc venné neki fel a telefont éjszaka.Ne válaszolj, éjszaka aludj.Majd lekopik.Nincs mit lejátszani, ignoráld bent.
2023. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem hogy ha jóban vagytok akkor miért fájna segítened neki :D
2023. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Megmondod neki hogy nem veszek cigit, vegyél magadnak.üsd a fejébe hogy nem akarsz neki szaladgálni a dohányboltba meg ne hivosgasson éjjelente hogy ott aludhat e.Ennyi tisztázod vele a dolgokat.Ha meg ujra megkér vagy bármi megmondos hogy ezt te már leszögezted hogy nem.Vagy jól megdugod mikor ottalszik nálad vagy mi? mitől tartasz?
2023. okt. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!