Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki megsértődik...

Normális ha valaki megsértődik ha egy napig nem válaszolok neki?

Figyelt kérdés
Rossz volt a hangulatom és nem akartam tönkretenni a kedvét. Így nem írtam. Aztán meg összeveszett velem h miért ignorálom. Kb 15 óráig nem válaszoltam

jún. 11. 06:33
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
64%
Mit kell ezen ennyire pörögni basszus?? :D Válaszol, válaszol, ha nem, akkor meg nem, nehogy már ne legyen nagyobb gondotok ennél... :D Ha szar kedvem van, én sem írok vissza senkinek, csak ha fontos... Vagy lehet éppen megy a hasam, vagy sugárba hányok, vagy csak éppen megjött és az élethez nincs kedvem ugyebár. Ha olyan k*rva fontos, akkor hívd fel az illetőt, oszt jónapot!
jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
15%

#14

Honnan veszed hogy “barát”, akiről szó van?

jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
72%

#21

Miért “gerinctelen” akinek van más dolga és/vagy hobbija mint Pistike meglepi üzijeire másfél percen belül válaszolni?

jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
26%

"vegye 15 órán keresztül semmibe"

Te szegény 😆.

jún. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
26%

Hogy normális-e? Ez attól függ, hogy kinek mi a norma, milyen kapcsolatban vagy vele (közeli/távoli barát/haver-e) és mit írt. Amúgy meg ha fontos, felhívhatott volna.

Én - férfiként - kerülöm az olyan embereket, akiknek ez (a) normális.


Bár fura, hogy sokan nem gondolnak bele, hogy van 8 óra munka (sok helyen nem lehet csak mobilozgatni), 8 óra alvás (ilyenkor nehéz írni) és van maradék 8 óra, amit be kell osztani, pl. családdal való töltéssel, szórakozással, hobbival, satöbbi.

jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
25%

20


"Amúgy ahogy írtad rossz volt a kedved, az ismerősöd meg egy köcsög hogy ennyi nem érdekelte hogy miért volt rossz a kedved csak hogy nem írtál neki vissza..."


Ébredj már fel! Hol olvastál olyat, hogy a kérdező közölte a köcsög ismerőssel, hogy rossz kedve van?! Szövegértés nulllla b+

jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
39%

Ez manapság hatalmas probléma, és mindenféle következtetést levonnak, ki-miért nem írt vissza, pedig 8óra 12perce látta, és még ráadásul online is volt 18 percig.

De azt sose olvasom, hogy úgy aggódom, hogy nem válaszol egész nap illik este 8kor telefonálni, hogy tudjam, jól van e?

Tényleg ahogy írták,már ügyeletben kell lenni,különben véged.

jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
30%
Az utolsóra reflektálva, ez már beteges szerintem, még tiniként sem csináltunk ilyet, pedig nekik a szokásuk, hogy azt lesik, a másik mikor és meddig elérhető, látta, nem látta, éppen ír, stb... És ez sajnos felnőttekre is nagyon jellemző, ahogy a kérdés is mutatja. Nekem annyi egyéb izgalmas dolgom van ennél, hogy marhára letojom.
jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
46%

Pedig nekem is van olyan, hogy hétvégén nem írok vissza valakinek. Általában olyankor takarítok, kertészkedek, bicajozok, programom van. Egyáltalán nem érdekel a chatelés. Nem neten élem az életem. Én se sértődök meg ha valaki 1-2 napig nem válaszol. Gondolom normális embereknek van a messengeren kívül is élete amivel foglalkozik.

Ha meg valami életbevágóan fontos dolog lenne, akkor felhívom telefonon a másikat.

Vagy lehet itt tinik válaszolgattak. Akkor bocs, tiniként nekem is ennyi gondom volt.

jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
0%
27, mert esetleg a barátnak is eszébe juthatott volna ..
jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!