Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki megsértődik...

Normális ha valaki megsértődik ha egy napig nem válaszolok neki?

Figyelt kérdés
Rossz volt a hangulatom és nem akartam tönkretenni a kedvét. Így nem írtam. Aztán meg összeveszett velem h miért ignorálom. Kb 15 óráig nem válaszoltam

jún. 11. 06:33
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
90%

Nem normális; egy átlag embernek van egy kiforrott élete, nem ér rá állandóan arra, hogy az adott személlyel írogasson. Ezért is szakadtam meg egy online barátságom egy sráccal, aki sérelmezte azt, hogy néha egy-két napba telt, amíg válaszolok neki. Ő könnyen mondta, nem tanult vagy dolgozott semmit, ellenben én egyetemen voltam, mellette dolgoztam és önkénteskedtem. A szabadidőmben a barátaimmal és a hobbijaimmal foglalkoztam, ő néha elvitte a család kutyáját sétálni vagy elintézte a bevásárlást, de ennyi. Nem értette meg, hogy attól, hogy ő egész nap a telefonját nyomkodja, másnak van dolga.

Ha fontos, halaszthatatlan dologról van szó, akkor úgyis fel fog hívni az illető, nem pedig írni fog.

jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
12%
Én is meg fogok haragudni a kedves tanárnőre aki lassan 2 hete nem reagàl a levelemre...
jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
0%
Kösz a lepontozádt, szóval az nem szép ha ety ember 1 napig nem válaszol, de az oké ha 2 hétig
jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
100%

#43

Nem te vagy aki mostanában többször is panaszkodott hogy bratyizós stílusban ráírt a volt tanárára de ő nem válaszol?

jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
0%
44, nem de én is láttam azt a felhasználót. Én egy javítást várok a kedves tanárnőtől amit ígért nekem és kellene. Ügy látszik hiába.
jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
86%

Én is van, hogy nem írok, mert amint ráírok, hogy "bocs nincs időm, stb" a másik a nyakamba ömleszti a problémáját hiszen: "jaj de jó, látom, fenn vagy, és...".

Na, ezt nem.


Amikor van időm, válaszolok, de nem fogok csak azért félnaponta feljárni, hogy megnézzem, jaj, valaki nem írt-e és vár-e választ.

Hogyne.

Nekem is van életem, ne a másik ossza már be az időmet - aki meg ilyenen megsértődik, jobb is, ha nem keres.

jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
46al egyezek...
jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:

Abszolút normális!

Veled csinálja aki fontos számodra, biztosan félre áll a szád neked is.

jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
46-hoz hasonlóan nekem olyan volt, hogy felnyitottam a Messengert és azonnal írt egy ismerősöm, hogy segítsek neki. Kizárta magát a fiókjából és egy nem tudom milyen kód kellett neki. Na már most, az ismerősömnek megvan a jó szokása, hogy köszön amikor ír és rendesen tud magyarul fogalmazni, ezért levágtam, hogy hacker és nem reagáltam neki.
jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

49

Te most egészen másról beszélsz. A történet itt nem arról szól.

jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!