Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki megsértődik...

Normális ha valaki megsértődik ha egy napig nem válaszolok neki?

Figyelt kérdés
Rossz volt a hangulatom és nem akartam tönkretenni a kedvét. Így nem írtam. Aztán meg összeveszett velem h miért ignorálom. Kb 15 óráig nem válaszoltam

jún. 11. 06:33
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
0%

31.


Nem írt neki semmit. Erről szól a kérdés. 😆


Honnan találja ki, ha zéró információt kap? Te tényleg alszol még?! 😭

jún. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
34%

#31

De mégis mi alapján? Ha nekem nem válaszol valaki egy napig, akkor feltételezem hogy valami dolga van és kész.

jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
0%

33


Most megint másról beszélsz! Mindegy...


De!

Ha van egy ismerősöm, beszélgető partnerem, - mert az írás alapján feltételezhető, hogy folyamatos kommunikáció zajlott korábban (is) a kérdező és a másik fél között - ... És nem akarok vele beszélni, mert hát " NEM AKAROM TÖNKRETENNI A KEDVÉT" - ( mekkora szar duma kérdező) akkor egyszerűen írok neki annyit, hogy bocs, most nem alkalmas a beszélgetés, majd írok. Ebben az esetben tiszta minden, nincs sértődés, teszi mindenki a dolgát. Tisztelet, törődés, empátia. Ezek hiányoznak az emberek többségéből.


Jogos a partner sértődése!

jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
0%
32 nem kérek több büdi lilis levelet, kösz! Ennyire unatkozol?
jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
12%

#34

“ mert az írás alapján feltételezhető, hogy folyamatos kommunikáció zajlott korábban (is)”

Te ezt feltételezed, de hol van ez leírva?

jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
12%

36


Ha full, idegen, jelentéktelen beszélgető partner lenne a másik fél, akkor a kérdező nem írt volna ki kérdést.


35


Te irogatsz nekem privatba... Már nem tudsz. Bár gondolom rájöttél. 😉

jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
0%
37, ne kamuzz, te írsz priviket
jún. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
34%

Teljesen mindegy, hogy dolgom van van nincs kedvem válaszolni fél napig. A telefont se tudom mindig felvenni.

De mással se számoltatok el.

Élni és élni hagyni.

Nem, nem normális, mert ez nem aggódás, hanem számomkérés.

Lassan már tényleg nyomkövetőt rakunk egymásra.

jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
84%

Nekem volt ilyen a társkeresőn. Csajjal chatelgettünk, de nem volt meg a kémia, kb 2 napon belül le is állt, ő sem keresett engem, én sem őt szintén egy napig.

Majd a csaj írt egy nagyon udvariasan megfogalmazott üzenetet, amiben elköszönt és a legjobbakat kívánta. Még örültem is, hogy milyen éretten kezeli, megköszöntem a megértését és en is sok sikert kívántam neki a társkeresésben.

Na aztán jött a feketeleves. Elkezdte írni dühösen, hogy én magamtól nem kerestem, hogy egy napig nem kerestem, hogy ő boldoggá tehetett volna, de én leszartam őt, blablabla...

Teljesen megijesztett a viselkedése, még gondoltam is, hogy jó hogy nem mélyült tovább a kapcsolatunk.

Szóval kérdező, ne bánd, az ilyen mentális betegek csak a véredet szívják.

jún. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
0%

#37


“ Ha full, idegen, jelentéktelen beszélgető partner lenne a másik fél, akkor a kérdező nem írt volna ki kérdést.”


De ezt megint csak te feltételezed mert a kisujjadból ezt szedted elő….

jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!