Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha valaki megsértődik...

Normális ha valaki megsértődik ha egy napig nem válaszolok neki?

Figyelt kérdés
Rossz volt a hangulatom és nem akartam tönkretenni a kedvét. Így nem írtam. Aztán meg összeveszett velem h miért ignorálom. Kb 15 óráig nem válaszoltam

jún. 11. 06:33
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
9%
Igen
jún. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
3%
Már ebből kiderült hogy csaj vagy....
jún. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy jogos, egyetlen napig bármi lehet ami miatt nem írsz.
jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
8%

#3

Akkor lehet szólni

Eleve a csaj fent volt csak ignorálta mint egy paraszt

jún. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
94%

#4

Ha szólna akkor már válaszolna, nem? Ha nem ér rá vagy valami egyéb ok van akkor nem tud szólni.

jún. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
3%
De itt nem arról volt szó hogy nem ért rá hanem arról hogy szándékosan ignirálta
jún. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%

#6


1. És?

2. Ezt az illető honnan tudja?


Na nehogy már kötelező legyen ügyeletet tartani 0-24 vagy pedig magyarázkodni meg elszámolni kelljen….

jún. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
4%
Senki nem kért ügyeletet csak annyit hogy ne igniráljunk másokat mikor látják hogy fent vagyunk, alap dolog
jún. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
7%
Ha esetleg az illető nem tudja akkor meg hazudott neki az mégrosszabb
jún. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem normális, nem vagyok senki szórakoztató személyzete, én az ilyeneket szoktam ignorálni a jövőben örökre, nincs szükségem olyan emberekre, akik be akarják osztani az időmet, mikor írjak és nem érdekli őket, hogy mikor mihez van épp kedvem, hangulatom. Én sem szoktam kiakadni, ha valaki lassabban válaszol. Ha sürgős témáról van szó, amire kell a válasz x időn belül, akkor megcsörgetem, ha nem válaszol, de ez ugye a ritkább eset és arra általában szokott is az ember válaszolni. (Pl meg van beszélve, hogy másnap reggel indulunk kirándulni, ha megkérdezem, hogy hánykor találkozzunk, arra általában várom a választ és kapok is / válaszolok ha a másik kérdezi. De ilyen általános csevegésekre lehet akármikor később is reagálni.)
jún. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!