Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire jogos egy baràttól...

Mennyire jogos egy baràttól ha lemond egy programot és nem akarta megmagyaràzni?

Figyelt kérdés
Màsik program miatt mondta le.Egyezek azzal hogy nem kell mindent meagyaràzni pl.hogy új tanulmànyokat kezd valaki,ki pàrja vagy munkàt vàlt...de szetintem ha valakinek ígérek valamit,megbeszélünk valamit minimum,hogy pàr szóval vàzolom a helyzetet és àtteszem a talàlkàt új időpontra.Ha viszont olyan programról van szó ami egyszeri pl.színhàz ahol nem mindig ugyanazt a darabot adjàk vagy egy kiràndulàs azt bunkósàg lemondani valaki màs miatt.
tegnapelőtt 19:40
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:
A barataival altalaban nem kenyszerbol megy el az ember.Szamomra nem kenyszer talalkozni veluk ha nem erek ra mikor hiv megbeszelunk mas idopontot.Nem ezzel van a gondmDe ha valaki a lebeszelt dolgokat gyakran vagy sorozatosan lemondja az sokat elarul rola.Osszegezve legjobb ha mindenki a szemelyisegtipusahoz illo emberekkel baratkozik.Nalam az ide- oda huzgalasok nem jonnek be.Mindenki maskent funkcional.Szamomra nem okoz gondot par szoval megindokolni miert nem jo egy idopont vagy ha lekell mondanom akkor is megindoklom de az nem azert van mert massal talalkoznak,programoznak
tegnap 22:25
 52/55 anonim ***** válasza:
#51 Akkor még mindig ott tartunk, hogy mi a kérdés? Szemmel láthatóan a barátod az nem a barátod, a te oldaladról sem, mert akkor nem így beszélnél róla. Innentől meg nincs miről beszélni.
tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
0%

46: De bizonyára van utolsó pillanatos is, ill. itt valaki írta, hogyha bal lábbal kel fel, akkor is le szokta mondani, valami ilyesmi, azaz, azt nem tudod napokkal előbb.

Semmit nem feszegetek én se, a barátaim maguktól mondják, mi jött közbe, ha esetleg le kell mondaniuk, és ugyanez fordítva. És hozzám hasonlóan megbízható emberek, akik nem csak akkor taliznak, ha mondjuk minden csillag együtt áll az égen, mindenkinek tökéletes minden hajszála, Jóska, Pista nem ér rá úgyse, mit tudom én:-) De szerintem felesleges tovább ragozni.

Kérdező, én a helyedben, ha amúgy jó fej, dumálnék azért még vele a továbbiakban, de nem mint barát, csak haver, ismerős, és kettesben talit nem szerveznék. Ennyi.

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:
A kerdes az ami felvolt teve,tehat szerinted jogos,mas szerint nem az,szerintem se minden esetben az, van tobb allaspont igy rovidre zarhatjuk a valaszt
tegnap 22:37
 55/55 A kérdező kommentje:
53.nekem a baratbol ismeros kategoria nem mukodik.Ebben a kapcsolatban meg sok serelem volt.
tegnap 22:39
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!