Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire jogos egy baràttól...

Mennyire jogos egy baràttól ha lemond egy programot és nem akarta megmagyaràzni?

Figyelt kérdés
Màsik program miatt mondta le.Egyezek azzal hogy nem kell mindent meagyaràzni pl.hogy új tanulmànyokat kezd valaki,ki pàrja vagy munkàt vàlt...de szetintem ha valakinek ígérek valamit,megbeszélünk valamit minimum,hogy pàr szóval vàzolom a helyzetet és àtteszem a talàlkàt új időpontra.Ha viszont olyan programról van szó ami egyszeri pl.színhàz ahol nem mindig ugyanazt a darabot adjàk vagy egy kiràndulàs azt bunkósàg lemondani valaki màs miatt.
tegnapelőtt 19:40
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
65%
De most ez komoly.....????? Le lehet pontozni.... De nem is értem, akik a srác "barátját" védik.... Számomra tök egyértelmű, hogyha valakivel megbeszélek egy találkozót, és azután merül fel egy másik találkozó lehetősége, azt fogom nem elfogadni, amit később ajánlottak fel..... Itt emberek tisztában vannak olyannal, hogy etikett, vagy protokoll???? A lényeg Kérdező.... Az nem barát, aki a később megbeszélt találkozó miatt dobja a már előtte lebeszélt baráti találkozót..... Nyilván van indok mikor sajnos le kell mondani, pl betegség, munkaügy, de itt nem erről van szó.....
tegnap 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:

41-es egyezek vele hogy az nem barat...Mert milyen szeretet,tisztelet van az ilyen embernek az iranyunkba ha siman lecserel bennunket?Az nem valasz mert mashoz volt kedve,mas program fontosabb volt meg mikor eligerkezett meg nem tudta addigra lesz- e kedve hozza.Ez nagyon eretlen hozzaallas.Ha mas program,szemely,tarsasag olyankor fontosabb a szamara holott mar valamit megbeszeltunk akkor azzal azt uzeni en nem vagyok fontos.Es nincs itt szo ratelepedesrol,osszenovesrol bar azok az emberek akik levagnak masokat es szova teszed nekik elo szeretettel hasznaljak ezeket a kifejezeseket meg hogy birtoklo vagy kontrollalsz,mergezo vagy.Meg te vagy a hibas azert amit ok csinaltak.Nem korrekt magatartas.

Az etikett,protokoll is ugy van.Amit eloszor lebeszeltem ahhoz tartom magam.Ha van 5-6 baratom nem fogok sakkozgatni veluk ide- oda rakosgatni oket.Lebeszelem Mariskaval de megis inkabb Juliskaval talalkoznek kozbe meg beesik a kepbe Kati aki viszi a palmat,de mar azon agyalok mikozben vele talalkozom hogy kalkulaljam meg be Pannit.Ide- oda kapok es gondba vagyok na hova is menjek,kivel talalkozzak? Kb.egy ilyen ember akirol kiirtam a kerdest.Vagy egyszer hivtam setalni,megbeszeltuk es 20 perc mulva lemondta kerte tegyuk at hetvegere,mit szolok hozza...kiegyeztunk ebben.Ment a huza- vona es vegul kerdeztem szombat reggel akkor este talalkozunk.Jott a valasz: eligerkeztem.Lemondod 20 perc mulva amikor hivlak,atteszed hetvegere es eligerkezel mashova.Hogy van ez? Aki nekem baratom,jo ismerosom ha megbeszeltuk es hiv kozben mas akkor a masikkal beszelek meg egy masik idopontot nem azt mondom le akivel mar meg volt beszelve.Ez eleg szelhamos magatartas.

tegnap 20:43
 43/55 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjuk mér, hogy "protokoll" :D


A szabadidejét mindenki úgy osztja be ahogy akarja, ha le akar mondani egy programot akkor szíve joga. Ahogy előttem írták, jó hogy nem írásos engedélyt kell kérni meg orvosi igazolást mutatni, hogy valójában betegek voltunk :D

tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
32%

Nekem továbbra is egy kérdésem van, mi a kérdés?


Idézem a kéredző szavait:

"egyezek vele hogy az nem barat"

"Ez sokat elmond valaki jellemerol"


ehet itt hápogni, de mi a kérdés? Eldöntötted, hogy nem barát, akkor nem itt kell nagy arcnak lenni ismeretlenek előtt, hanem odaállni elé és megmondani, hogy nem tartod barátodnak. Ennyi a történet ;)

tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
63%
43: Kevered a szezont a fazonnal! Beossza mindenki, és nem mondhatja azt egy barát, hogy márpedig te a péntek estémet velem fogod tölteni, ha akarod, ha nem, ha ráérsz, ha nem, de ha én azt mondom, jó a péntek este, akkor azt vele fogom tölteni. Amúgy az érdekelne, te pl. mit szólnál, ha strand/kirándulás/színház lenne megbeszélve egy baráttal, tartalmasabb program, és azt mondja le az utolsó pillanatban vmi apróság miatt, vagy mert hívta más? Az is tök mindegy, megvonod csak a vállad?
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
15%
#45 Kevered a szezont a fazonnal! Sehol nem volt szó utolsó pillanatban lemondásról, szimplán arról volt szó, hogy lemondja, amihez szíve, joga. Ha időben szól, akkor nem fogok megsértődni, meg nem fogom feszegetni, hogy ugyan mi fontosabb dolga lehet nálam ;)
tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
0%
De pontozzatok le nyugodtan, nekem vannak barátaim veletek ellentétben ;D
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
45.az ilyen embereknek nem mindegy ha veluk csinaljak.Persze teszik a nagy arcot hogy ok jo fejek ezt toleraljak-csak azert hogy onmagukat vedjek..de..ha olyan helyzetbe kerulnek akkor verig vannak sertve.Szerintem senki nem szereti az ilyen magatartast.
tegnap 21:52
 49/55 A kérdező kommentje:
47.akikkel lemondjatok egymast mert epp sorozatot neznetek?🙂
tegnap 21:54
 50/55 anonim ***** válasza:

#49 Igen, simán megesik, hogy lemondunk programokat, mert éppen inkább sorozatot nézünk, vagy más dolgunk van. És?


Nem kérünk indoklást.


Nem változik semmi, nem hisztizünk, nem duzzogunk. Találkozunk másik alkalommal amikor mindenkinek alkalmas és olyankor szórakozunk, mert nem kényszerből megy el egyikünk sem. Lehet ezért vagyunk 15-20 éve barátok.

tegnap 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!