Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire jogos egy baràttól...

Mennyire jogos egy baràttól ha lemond egy programot és nem akarta megmagyaràzni?

Figyelt kérdés
Màsik program miatt mondta le.Egyezek azzal hogy nem kell mindent meagyaràzni pl.hogy új tanulmànyokat kezd valaki,ki pàrja vagy munkàt vàlt...de szetintem ha valakinek ígérek valamit,megbeszélünk valamit minimum,hogy pàr szóval vàzolom a helyzetet és àtteszem a talàlkàt új időpontra.Ha viszont olyan programról van szó ami egyszeri pl.színhàz ahol nem mindig ugyanazt a darabot adjàk vagy egy kiràndulàs azt bunkósàg lemondani valaki màs miatt.
tegnapelőtt 19:40
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
33%

#25 Nem ferdítek, a tényeket írom, miszerint a barátság nem egyenlő az összenövéssel. Mindenkinek joga van eldönteni, melyik program a fontosabb és attól függetlenül hogy valakivel jól érezzük magunkat/barátok vagyunk még akadhat más, számunkra fontosabb/érdekesebb program.


Nyilván van az a szint, amikor felül kell vizsgálni a barátságot.

tegnap 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
15%

"ok ha nyomos okkal van lemondva munka,betegseg,halaleset..."


Hát azért egy szaros baráti találkozóhoz ne kelljen már haláleset, ha le akarom mondani :D

tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
32.a kornyezo szoveget is nezd 🙂
tegnap 13:50
 34/55 anonim ***** válasza:
50%

31: Akkor még egyszer: Ki beszél összenövésről? Másolj már ki olyan mondatot, ahol bárki azt írná, hogy folyton a barátunk seggében kell lenni, az a barátság definíciója!

32: Példákat sorolt, a haláleset az egyik, aminél minden normális ember megérti a halasztást. De szerintem az viszont szomorú, ha valaki így emleget egy baráti találkozót, hogy szaros.

tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Nincs tisztelet az olyan baratsagban ahol kedvemre varialok programokat,ha meg van valami megindoklom nem meg nekem all feljebb hogy elszamoltatnak csak azert hogy atdobjam a felelosseget a masikra.Pl.egyik baratnommel meg volt beszelve seta szombat este o irt hogy sajnalja lett volna kedve de jottek a tesoja lanyai aludni hozzajuk,vigyazni kell rajuk igy esik a program.Irta is bepotoljuk meg nem a gyerekekre lenne kedve vigyazni.Ez elfogadhato meg tudom nem hazudott
tegnap 14:21
 36/55 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy mi a kérdés?


Szemmel láthatóan eldöntötted, hogy a barátod egy szar szemét szar ember. Ha nem ad indokot az a bajod, ha ad indokot akkor az, hogy számodra nem elfogadható.


De ha ez a tényállás, akkor nem velünk kell vitatkoznod, hanem meg kell mondani a barátodnak, hogy hagyjátok az egészet a fenébe és kész.

tegnap 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

"Szemmel láthatóan eldöntötted, hogy a barátod egy szar szemét szar ember. Ha nem ad indokot az a bajod, ha ad indokot akkor az, hogy számodra nem elfogadható."


Ezt egy szoval se irtam

tegnap 15:14
 38/55 A kérdező kommentje:
Nem vitatkoztam tenyeket irtam inkabb te vitatkoztal🙂
tegnap 15:15
 39/55 anonim ***** válasza:

#38 Szubjektív vélemény nem egyenlő a tényekkel :)


Nem vitatkoztam, pusztán az egyoldalú kijelentéseidet igyekeztem megcáfolni. Nyilván ha nem válaszokat vársz, csak vállveregetést, akkor minden válasz "vitatkozás" lesz :)

tegnap 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
A vitatkozast te emlitetted eloszor
tegnap 15:59
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!