Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire jogos egy baràttól...

Mennyire jogos egy baràttól ha lemond egy programot és nem akarta megmagyaràzni?

Figyelt kérdés
Màsik program miatt mondta le.Egyezek azzal hogy nem kell mindent meagyaràzni pl.hogy új tanulmànyokat kezd valaki,ki pàrja vagy munkàt vàlt...de szetintem ha valakinek ígérek valamit,megbeszélünk valamit minimum,hogy pàr szóval vàzolom a helyzetet és àtteszem a talàlkàt új időpontra.Ha viszont olyan programról van szó ami egyszeri pl.színhàz ahol nem mindig ugyanazt a darabot adjàk vagy egy kiràndulàs azt bunkósàg lemondani valaki màs miatt.
tegnapelőtt 19:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Itt inkabb a fontossagi sorrend szerepel. En elgondolkoznek, erdemes-e ezt a baratsagot eroltetni?
tegnapelőtt 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Ez mar nincs...csak erdekelnek valaszok.Szerintem illik megmagyarazni par szoval de mivel tudja ilyenkor az illeto hogy nem szepen viselkedik azert jonnek a valaszok nem tartozom magyarazattal,ne szamoltasson el senki...Az ilyen embernek onmaga a fontossago sorrendje es amit o szeretne.
tegnapelőtt 19:58
 3/55 A kérdező kommentje:
Aztan sir a bajban hogy nincs senki...
tegnapelőtt 19:58
 4/55 anonim ***** válasza:
11%
En siman odahivtam volna kozos programra az uj bejelentkezot. Nem mondtam volna le az eredeti progit,mer nem illik. Tarsasozni pl lehet 3-an is. Biztos nem zavarta volna a masik embert a jelenleted. En biztos nem haragudtsm volna meg ha az illetonek programja van mar es ugy csatlakozok be abba a programba.
tegnapelőtt 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez nem jogosság kérdése. Barátság ide vagy oda megesik, hogy van fontosabb program van.
tegnapelőtt 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
Attol fuggi az a fontosabb program...pl.az hogy mi mentunk volna ki a varosba es o masokkal megy ki az nem fontosabb program.Ha mondjuk videkrol jon latogatoba hozza a novere azt megertenem mert nem surun talalkoznak,tavol elnek egymastol.
tegnapelőtt 21:42
 7/55 A kérdező kommentje:
* Attol fugg mi az a fontosabb program
tegnapelőtt 21:42
 8/55 anonim ***** válasza:
42%
#6 Attól, hogy valaki a barátod, még ugyanúgy önálló ember marad, aki el tudja dönteni, hogy SZÁMÁRA adott esetben melyik program a fontosabb.
tegnapelőtt 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Akkor nem a baratom ha lecserel
tegnapelőtt 21:58
 10/55 anonim ***** válasza:
24%
#9 Nem "lecserél" csak más programja volt. A barátság nem azt jelenti, hogy onnantól fogva elköteleződsz egyetlen ember felé és csak és kizárólag vele szervezhetsz programot.
tegnapelőtt 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!