Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ér ennyi támadás,...

Miért ér ennyi támadás, kioktatás?

Figyelt kérdés

Jól nevelt, tisztességes, intelligens, csendes fiatalember vagyok.

Nem értem ha valaki békés természetű miért éri ennyi támadás ebben a szociopata világban.


tegnap 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Pont ezért. Jól vissza kell szólni a gyökereknek aztán majd keresnek más balekot akit bazztathatnak
tegnap 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Nem értem ha valaki békés természetű miért éri ennyi támadás ebben a szociopata világban."


Ilyet egy normális egészséges lelkületű ember így nem ír le. Szóval valószínűleg a hiba a te készülékedben van valahol.

tegnap 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 egy anonim oldalon talán nem kell visszafognia magát, de szemtől-szemben igyekszik nem mutatni semmit. Léteznek gátlásosabb, szorongóbb emberek, akiknek nehézséget okoz visszaszólni, vagy visszatámadni.
tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban pont ezért: a csendesekről mindenféle rosszat gondolnak, hogy ők pl.: nem alkalmasak semmire sem, velük mindent megtehetnek.

Mondd ki a véleményedet inkább!:)

tegnap 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


De az nem én lennék. Én szeretem a békét, megértést, egyenrangúságot, utálok lemenni egy állat szintjére mint a többi szociopata.

tegnap 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet szeretni úgy a "békét, megértést, egyenrangúságot" hogy közben nem csinálsz magadból áldozatot. Egészséges önbizalom, ami nem csap át önhittségbe, magabiztosság, és a határaid megőrzésének képessége más emberekkel szemben. Ehhez nem kell "lemenni egy állat szintjére mint a többi szociopata."


Amit csinálsz, azt már láttam több embernél is, többféle szituációban. Én úgy nevezem hogy "hamis virtuskodás". Meg akarod spórolni azt a munkád, ami a saját személyed fejlesztésével járna, és ezt megigazolod azzal hogy "de te legalább nem vagy állat pszichopata".


Csak közben ugyan úgy szenvedsz tovább saját magadtól.


Még egyszer kihangsúlyozom, amit már egyszer leírtam, hogy nem kell áldozatnak lenni, és ezt lehet úgy is csinálni hogy közben nem válsz "állat szociopatábá".


Mert biztos vagyok benne hogy azt az ellenérvet akarnád ismételgetni a végtelenségig, mint egy rossz beragadt lemezjátszó, azzal szemben amit mondok.


Van egy csomó jó könyv ami foglalkozik a témával, hogyan lehet kommunikálni, hogy tudsz kezelni különböző helyzeteket. Elsajátíthatsz technikákat, gyakorlatokat, és nem kell feladnod önmagadat, nem kell más emberré válnod, olyanná amilyenről úgy érzed hogy nem akarsz. Lehetsz továbbra is egy "Jól nevelt, tisztességes, intelligens, csendes", fiatalember" akinek mondjuk van egy egészséges önbizalma, és nem a gyakorin hőbörög meg "pszichopatázik", hanem fel tudja magát vértezni az ilyen emberek, szituk ellen, és nem gyakorin hőbörög.


Szerinte ez lenne a jó válasz a kérdésedre. Ezzel kezdj valamit.


Amúgy szerintem megérne egy misét hallani konkrétan mik azok a szituk ahol "ennyi támadás, kioktatás" ér téged. Mert lehet ott is kiderülne, hogy valamit te csinálsz rosszul, és azzal idézed elő ezeket a helyzeteket. De ennyiből nem fogjuk tudni.

tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen idiótáknak kedvez ez a rohadt világ. átmennek a másikon és teszik az agyukat..nem jobbak tőled hidd el..
tegnap 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!