Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Idegen nyelv" ?

"Idegen nyelv" ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, idegen nyelvet szeretnék tanulni (angol vagy német), Utána néztem és kb 140-200 között van, ami sajna sok a jövedelmem miatt..

Kérdésem lenne hogy tudnátok e ajánlani valamit megoldást? :)



ma 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Elég sok embertől hallottam a duolingot, mint opciót
ma 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem annak idején online játékokból tanult meg angolul.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nyomod a duolingot intenzíven egy fél évet, addig spórolsz, utána át tudod ugrani a kezdő szintet, és végigcsinálod az eggyel magasabb szintű tanfolyamot. Az után már kezdhetsz filmezni, először felirattal, utána anélkül, plusz sok-sok könyv. Az angol szerencsés, mert egyrészt mindenhol találkozol vele neten, másrészt sok anyagot találsz is ingyen. Viszont az időt bele kell tenni, a tanfolyam is kidobott pénz lehet, ha azon kívül semmilyen formában nem foglalkozol vele.
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Angolt nyugodtan el lehet kezdeni autodidakta módon tanulni, rengeteg anyag elérhető a neten, könyvek a boltban, munka nélkül is napi szinten használom, mégha minimálisan is. Németet nem mertem volna egyedül elkezdeni, így szerencsém volt, hogy az iskolában tanították.

De hány éves vagy, hogy az iskolában egyiket sem tanítják vagy tanították?

ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Doulingo... 72 nap után megkérdezte, hogy mi angolul az igen. Akkor fogtam és töröltem a fenébe.
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

#5 😀


Most mi a baj a gyakorlással? 😄

ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"Angolt nyugodtan el lehet kezdeni autodidakta módon tanulni"

Aztán jönnek itt az ostobábbnál ostobább kérdések. Miért van néha s betű az igék végére biggyesztve? Meg ilyenek.

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

"kb 140-200 között van"

Mi van? Mi között? Szerintem hagyd a fenébe. Egészen sikertelen idegen nyelvet tanulni, ha az ember még magyarul sem tudja jókifejezni magátot.

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Doulingo nem a legjobb alkalmazás, de az alapokhoz szerintem tökéletes. Egy idő után szerintem érdemes videókat/filmeket nézni, akkor is, ha eleinte alig értesz majd valamit.

Vagy magántanár játszik még esetleg

ma 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Pedig nyilván érthető, amit írt. Az már más kérdés, hogy engem is marhára zavar, ha valaki nem tud vagy nem akar egy kerek mondatot leírni értelmesen, de sajnos ezt a kort éljük, ezt is magával hozta az internet.
ma 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!