Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy a nők...

Miért van az hogy a nők sokkal elfogadóbbak a homoszexuálisokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem lehet azt mondani hogy mert nem kezdenek ki velük, mert a leszbikusokkalnis jóban vannak
tegnap 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert a (magukat heteroszexuálisnak tartó) férfiak érzik úgy, hogy a homoszexualitás (és a transzneműség) fenyegeti a férfiasságukat. (Természetesen a valóságban nem fenyegeti)
tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Mert a legtöbb nő már össze dörzsölte a legjobb barátnőjével
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Legtöbb nő ismerősöm sokkal nagyobb homofób mint a férfiak.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Talán, mert a nők világa nem a szex körül forog. Ezáltal pedig nem tekintik csakis szexuális partnernek, vagy szexuális fenyegetésnek a másik embert. Nem úgy, mint a 2 bites férfiak...
tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy nem értem , én ha férfi lennék örülnék, ha valaki meleg. Annyival is kevesebb konkurencia a nőként folytatott "harcban". Ennek inkább örülni kéne, meg elfogadni.

Engem heteró nőként sosem zavart, ha valaki meleg. Felőlem azt csinál mindenki, amit akar.

tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

A nők általában empatikusabbak, mint a férfiak. Könnyebben beleélik magukat más emberek helyzetébe, jobban átérzik mások életét, nehézségeit, sorsát. Együttérzőbbek. Nyilván vannak kivételek, akik kevésbé empatikusak, de a többségükre nem ez a jellemző. Az empátia és a magasabb érzelmi intelligencia miatt van sokkal több nő a segítő szakmákban, mint férfi: pl. az oktatásban, egészségügyben, szociális ellátásban, idősgondozásban stb. A melegekkel is ezért jönnek ki jobban.

F/meleg, a két legjobb barátom mindkettő nő.

tegnap 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért, mert aki pasi, és a pasikat szereti, az nem nő, ezért nem női dologról van szó. Legalábbis én így érzem, és az ilyen pasik nem fognak úgy udvarolni nekik, nem akarnak tőlük úgy semmit. Persze vannak, akiknek mind a két nem bejön, azokról nem tudok sokat mondani, nem igazán járok ilyen helyekre. Valójában egyikről sem tudok mondani semmit, mert nem barátkoztam ilyenekkel, és nem jártam olyan helyekre, ahol ők vannak. Amiket mondok, csak azért mondom, hogy én hogyan állnék hozzá. Én úgy vagyok vele, hogy ameddig nem kezd el komolyabban kimutatni, hogy olyan pasi, aki a pasikat szereti, addig nem érdekel, úgysem barátkoznék komolyabban vele, ezért nem érdekel, hogy az adott személy éppen milyen. De sok helyen viszont azért ez nagyon komolyan számíthat, úgy érzem. De szerintem attól, hogy valaki ezekre a helyekre nem való, még megérdemli, hogy azért amennyire képes, legyen élete, és ne bántsák. Ha valamelyik valami butaságot csinál, akkor mindenképp szólni lehet neki, de ha nem csinál semmi rosszat, önmagában biztos nem büntetném meg őket, az, hogy milyen sok helyen éri őket támadás, vagy kötnek beléjük, az sajnos így is elég büntetés nekik.
tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Nyugodtan lepontozhatnak a prolik, ettől még a nők sem elfogadóbbak sem jobban sem kevésbé mint a férfiak 🤘😉
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
46%
A legtöbb nő megiszik pár felest,ès simán nyalja a barátnőjèt.Mi fèrfiak undorodunk az ilyentől ha fèrfi fèrfival csinálja.A nők viszont,nekik tökmindegy egyik nap ez, másik nap az.Örülj,ha csak gangbangre vágyódik a csajod,de ne lepődj meg,ha homoszexuális,mert valahol minden nő az.Ez azèrt van,mert ők nem hatolnak be, nem kell felálljon nekik,ès elnyalakodnak,stb.Így ímmelámmal elleszbiznek ès mèg büszke is rá.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
83%
A törékeny maszkulinitás miatt, nézz utána (fragile masculinity). A férfiak sokkal szorosabb "szabályok" közé zárják magukat amit ha átlépsz, már nem vagy férfias. 1. válaszolónak igaza van. A fiúk nem sírnak, nem viselnek rózsaszínt, nem játszhatnak babával, ugye és társaik. Ez a felnőtt férfiaknál is megvan, némileg módosítva és ebbe a szabályrendszerbe nem tudják beilleszteni a melegeket, pedig simán lehet, hogy egy meleg férfi a szexualitását kivéve sokkal jobban megfelel a maszkulinitás kritériumainak, mint sok heteró.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!