Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haver börtönbe került.Szeretnè...

Haver börtönbe került.Szeretnèk segíteni neki,de nem tudom hova került,ès nem adott jelet magáról.Senki nem törődik vele,nincs senkije idekint,èn viszont nem vagyok kèpben.Mi lenne a legegyszerűbb út?

Figyelt kérdés

Google teljesen irreleváns találatokat adott, illetve talán jobb,ha valaki felvilágosítást ad pár mondatban,mert aki ebben benne van,az többet èr,mint pár száraz infó.Szóval arra lennék kíváncsi hogy megy ez, milyen szabályok vonatkoznak,kerülve a felesleges köröket.Oda szeretnék eljutni,hogy csomagot küldjek neki.

Nem vagyok bűnöző,soha nem is voltam,csak egy gyorshajtás 10 ève,viszont aki bent van úgy gondolom bűnhődik eleget,ès segíteni viszont nem bűn, szerintem.



tegnap 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit követett el?
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mit követett el?

A kèrdès szempontjából tökmindegy, egyèbkènt pènzügyi tartozás az állam felé.

tegnap 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Segíteni sajnos nem tudok, de nagyon szép dolog hogy nem fordultál el tőle.

Igazi barát vagy.

tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Honnan tudod, hogy börtönbe került?
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy melyik BV intézetben van?

Azokkal vedd fel a kapcsolatot, hogy kapcsolattartó szeretnél lenni.

Akkor küldhetsz be neki csomagot, látogathatod, beszélhetsz vele telefonon.

ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!