Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez lenne a helyes...

Szerintetek ez lenne a helyes megoldás, hogy oda megyek, és személyesen tisztázzuk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki fontos nekem barátként. 4 éve ismerjük egymást, mindent megosztottunk egymással. Csak még mikor megismertem, én többet éreztem, csak ő nem akart többet, mint barátság. Megmaradtunk azóta is barátok, mert nagyon szeretek vele beszélgetni és fontos személy lett nekem. Nem rég összejött egy sráccal. Habár nem ismerem, és személyesen sosem beszéltem vele, korrekt volt, mert nem zavarta, hogy a lány velem beszélget. Én meg a semmiből hirtelen kikeltem magamból és elhordtam mindennek őt is, meg a srácot is, 2 nappal ezelőtt. Letiltottak a facebookon. Nem azért csináltam ezt, mert szerelmes lennék, csak az önérzetem miatt, mert én anno nem voltam jó, és ez feljött belőlem. De nagyon megbántam már és csináltam másik profilt, ahol mindkettőjüknek írtam egy nagy bocsánatkérő üzenetet, ahol elismertem, hogy nagyot hibáztam. Viszont erre nem kaptam választ, konkrétan nem tudom sehogy elérni. Viszont mindenképp jóvá szeretném tenni, mert ezt a barátságot én rontottam el. Nem tudom, ki hogy reagálna egy ilyen helyzetre, ha random oda állítanak, ezért van bennem egy kis para. Szerintetek az lenne a helyes megoldás, ha elmennék felcsöngetnék, hogy személyesen is elmondhassam, hogy hibáztam és rettenetesen bánom?

2023. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 A kérdező kommentje:

Válaszolt a lány!!!


“Szia. Nem haragszom, de nem szeretnék beszélgetni. Remélem meg tudod érteni.”

2023. okt. 16. 17:09
 82/86 anonim ***** válasza:
91%
Na jó, ez már trollkodás, hogy lelkisegély szolgálat. És pont most válaszolt a lány is, na persze..
2023. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 A kérdező kommentje:
Most válaszolt! Nem akar már velem többet beszélgetni... Nem bocsátott meg, én meg többet már nem tudok tenni. Elrontottam a barátságot, de nagyon. Most már ez van, el kell fogadnom, visszacsinálni sajnos nem tudom. :/
2023. okt. 16. 19:05
 84/86 A kérdező kommentje:
Talán idővel majd megbocsát... A másik profilon nem tiltott le, talán van remény. De ez van, próbálom elterelni a gondolataim másra...
2023. okt. 16. 23:38
 85/86 Shaddark ***** válasza:
73%

Szerintem te is jobban jársz ha elengeded.

Persze, hiába írom, ezt megértem.

Valószínűleg eddig is csak rosszat tett neked hogy haverkodtatok, ez a reménytelen szerelem dolog ha erőlteted és nem elengeded csak tönkretesz.

Beszűkült a "látótered", érezni a hozzá szólásaidon. Szerintem neked is jobb így, tudom hogy nem így gondolod most még, de neked is jobb hogy kijött belőled és muszáj elengedned amihez egészségtelen volt ragaszkodnod.

2023. okt. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 A kérdező kommentje:

#85


Igen, csak most, hogy elvesztettem... rájöttem, hogy ő nekem barátként mennyit is adott, és mennyit is jelentett. Abban nem reménykedtem, hogy valaha is összejövünk. Azt már évekkel ezelőtt elengedtem. Nem szerelmes vagyok, hanem megszerettem.

2023. okt. 17. 09:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!