Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez lenne a helyes...

Szerintetek ez lenne a helyes megoldás, hogy oda megyek, és személyesen tisztázzuk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki fontos nekem barátként. 4 éve ismerjük egymást, mindent megosztottunk egymással. Csak még mikor megismertem, én többet éreztem, csak ő nem akart többet, mint barátság. Megmaradtunk azóta is barátok, mert nagyon szeretek vele beszélgetni és fontos személy lett nekem. Nem rég összejött egy sráccal. Habár nem ismerem, és személyesen sosem beszéltem vele, korrekt volt, mert nem zavarta, hogy a lány velem beszélget. Én meg a semmiből hirtelen kikeltem magamból és elhordtam mindennek őt is, meg a srácot is, 2 nappal ezelőtt. Letiltottak a facebookon. Nem azért csináltam ezt, mert szerelmes lennék, csak az önérzetem miatt, mert én anno nem voltam jó, és ez feljött belőlem. De nagyon megbántam már és csináltam másik profilt, ahol mindkettőjüknek írtam egy nagy bocsánatkérő üzenetet, ahol elismertem, hogy nagyot hibáztam. Viszont erre nem kaptam választ, konkrétan nem tudom sehogy elérni. Viszont mindenképp jóvá szeretném tenni, mert ezt a barátságot én rontottam el. Nem tudom, ki hogy reagálna egy ilyen helyzetre, ha random oda állítanak, ezért van bennem egy kis para. Szerintetek az lenne a helyes megoldás, ha elmennék felcsöngetnék, hogy személyesen is elmondhassam, hogy hibáztam és rettenetesen bánom?

2023. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:

#40


De ha ilyen szépen bocsánatot kérne, akkor igen. 4 év, az 4 év.

2023. okt. 13. 14:08
 42/86 anonim ***** válasza:
97%

4 év az semmi, ha kiderül, hogy szar vagy. Az a kapcsolat, aminek a megtartására érv az, hogy mennyi ideje tart, az nem ér semmit.


"Legbelül örülök neki, hogy boldog, csak elkapott az önérzet."


Fordítva: legbelül bsz az önérzet, ezért nehéz lett eljátszani, hogy örülsz neki.


Ez tipikusan a menthetetlen kategória. Ha valamelyik fiú barátom levágna egy ilyen nice guy hisztit, onnantól haverok lennénk, nem barátok. Kettesben nem lógnánk, csak baráti körrel, de akkor is rideg lennék vele. Plusz a párom iránt is van bennem annyi, hogy nem jópofizom egy túlérzelmes, lobbanékony fickóval, aki elhordja mindennek.

2023. okt. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 A kérdező kommentje:

Nem csak az az érv, hogy mennyi ideje tart. Hanem, hogy azalatt az idő alatt mindig normalis és kedves voltam vele. Ez az első ilyen kirohanásom... És ő is írta nekem üzenetbe, hogy: “Tudom, hogy csak hirtelen felindulásból írtad, ismerlek már annyira.”


Először nem voltam letiltva. Elmentem lezuhanyozni, utána pont raneztem a messengerre, és még jelezte, hogy 28 perce volt elérhető. Csak 1-2 órával később lettem letiltva.

2023. okt. 13. 14:29
 44/86 A kérdező kommentje:
Bocsanat, ha 1-2 ilyen aprobb reszletet kihagytam, csak tul hosszu a sztori
2023. okt. 13. 14:29
 45/86 anonim ***** válasza:
100%
A fenét örülsz te legbelül, hogy összejött valakivel. Legbelül még mindig meg vagy sértődve, amiért nem kellettél a lánynak annak idején. Ha nem így lenne, nem vágtál volna le ekkora hisztit.
2023. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 A kérdező kommentje:

#45


Csak hirtelen kirohanás volt. Megbántam, amiket írtam, és mondtam. 1 hónapja van vele együtt, és eddig sem mondtam semmi ilyesmit.

2023. okt. 13. 15:00
 47/86 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi ütött belém hirtelen a semmiből, erre nem tudok választ adni...


Értelmetlen dolog volt.

2023. okt. 13. 15:02
 48/86 anonim ***** válasza:
91%
Annyira gáz vagy, kérdező. Nyomod tovább ezt a modoros nice guy dumát: jajj milyen hatalmas űrt hagyott a szívemben, jajj én mindig milyen normális és kedves voltam vele, jajj nekem milyen fontos ez a barátság... csak én én én, az ő helyzetükbe már nem gondolsz bele. A magadba nézés sem megy, épp ellenkezőleg, mentegeted magad, jajj én nem tudom, mi ütött belém, csak hirtelen kirohanás, jajj megbántam... Holott a napnál is világosabb, hogy nem tetted túl magad azon, hogy anno visszautasított a lány, és még mindig reménykedsz, hogy összejöhetsz vele, hiába tagadod meg játszod a bociszemű ártatlant. Remélhetőleg a csaj legkésőbb most átlátja, miféle "baráttal" volt dolga négy évig.
2023. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:

#48


Ez nem igaz, de higyjetek, amit akartok.

2023. okt. 13. 15:18
 50/86 anonim ***** válasza:
75%

Ember, kezeltesd magad! Nagyon beteg a viselkedés, amit produkálsz.


1. 4 év után is azon rugózol, hogy nem jössz be neki.

2. Nem fogod fel elsőre, hogy NEM kíváncsi a rád: kamuprofilokról írkálsz, több számról hívogatod, odamennél a házához / munkahelyére.

3. "Tudom, hogy csak hirtelen felindulásból írtad, ismerlek már annyira." Ha ismer annyira, akkor nem ez volt az első eset, amit tapasztalt. (Lehet, hogy vele éppen "kedves" voltál eddig, de mással nem.)



Felejtsd el őket, épeszű ember ezek után nem fog veled szóba állni. És nem cikizésből írtam, azt, amit: a mellékelt ábra mutatja, hogy nemcsak a környezetednek, hanem neked is szar, amit csinálsz.

2023. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!