Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez lenne a helyes...

Szerintetek ez lenne a helyes megoldás, hogy oda megyek, és személyesen tisztázzuk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki fontos nekem barátként. 4 éve ismerjük egymást, mindent megosztottunk egymással. Csak még mikor megismertem, én többet éreztem, csak ő nem akart többet, mint barátság. Megmaradtunk azóta is barátok, mert nagyon szeretek vele beszélgetni és fontos személy lett nekem. Nem rég összejött egy sráccal. Habár nem ismerem, és személyesen sosem beszéltem vele, korrekt volt, mert nem zavarta, hogy a lány velem beszélget. Én meg a semmiből hirtelen kikeltem magamból és elhordtam mindennek őt is, meg a srácot is, 2 nappal ezelőtt. Letiltottak a facebookon. Nem azért csináltam ezt, mert szerelmes lennék, csak az önérzetem miatt, mert én anno nem voltam jó, és ez feljött belőlem. De nagyon megbántam már és csináltam másik profilt, ahol mindkettőjüknek írtam egy nagy bocsánatkérő üzenetet, ahol elismertem, hogy nagyot hibáztam. Viszont erre nem kaptam választ, konkrétan nem tudom sehogy elérni. Viszont mindenképp jóvá szeretném tenni, mert ezt a barátságot én rontottam el. Nem tudom, ki hogy reagálna egy ilyen helyzetre, ha random oda állítanak, ezért van bennem egy kis para. Szerintetek az lenne a helyes megoldás, ha elmennék felcsöngetnék, hogy személyesen is elmondhassam, hogy hibáztam és rettenetesen bánom?

2023. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem hagyd békén öket, hidd el, hogy nem mindenkinek fontos annyira egy barátság, hogy ilyesmit megbocsásson.

Én is volt, hogy megszakítottam barátságot hasonló dologért.

2023. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már így is erőszakos voltál, hogy megkerülted a tiltást. Hagyd őket békén! Ha meggondolja magát a lány, majd felold, visszaír.
2023. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:
De mi van akkor, hogyha értékelné azt, hogy tökös voltam és oda mentem személyesen tisztázni? Ezaz, hogy nem vagyunk egyformák, valaki nyomulásnak venné, valaki pedig jó pontnak. Bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban. Véleményem szerint nem vesztenék vele semmit, legfeljebb elküld. Önszántából nem fog feloldani, ismerem már annyira. Ha nem fog megbocsátani, azt is elfogadom, csak szeretném vele személyesen megbeszélni, mert jelenleg lehetőségem sincs rá..
2023. okt. 12. 16:25
 14/86 A kérdező kommentje:
Mármint arra nincs lehetőségem, hogy megbeszéljek vele egy találkozót, ahol megbeszéljük..
2023. okt. 12. 16:26
 15/86 anonim ***** válasza:
96%
Jó, akkor miért teszel fel kérdést? Te ismered, nem mi, és tök felesleges volt kiírni bármit, ha csak az a jó válasz, hogy persze, nyomulj még élőben is...
2023. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:

#15


Nem csak az a jó válasz...

Csak egyszerűen nem vesztenék semmit vele. Nem azt mondom, hogy ma, de kis idő múlva meg kell hogy tegyem... Nem csak az bánt, hogy nem bocsát meg, hanem az is, hogy nem tudom máshogy tisztázni a dolgot

2023. okt. 12. 16:34
 17/86 A kérdező kommentje:
Figyelmen kívül hagyja, amiket írok... Lehet hogyha élőben ott vagyok, akkor meglágyul.. Azért megszeretett már annyira
2023. okt. 12. 16:35
 18/86 A kérdező kommentje:
Nem tudom, bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban
2023. okt. 12. 17:02
 19/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha én valakit mindenhonnan letiltanék, az azt jelentené, hogy semmilyen formában nem akarnék kommunikálni vele. Ha ő erre fogná magát, és megjelenne az ajtómban, na akkor szóbaállnék vele: úgy elküldeném a fenébe, hogy jó ideig biztos elmenne a kedve a próbálkozástól. Ezzel a kéretlen nyomulással nagyban rontaná az esélyét annak, hogy újra jóban legyünk a jövőben.

De a lányt, akiről írsz, te ismered. Ha úgy érzed, tényleg nincs vesztenivalód, akkor tégy, ahogy akarsz.

De ne hamarkodd el. Te tettél egy lépést, most rajtuk a sor, adj nekik időt. Ha a lány számára is annyira fontos a barátság, akkor esélyes, hogy idővel feloldja a tiltást és szóbaáll veled.

2023. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 A kérdező kommentje:

#19


Igen, én is így gondolom.

Még korai lenne megtenni, hisz nagyon friss dolog. Időt akarok neki hagyni, de valahogy megpróbálom majd felvenni vele a kapcsolatot. Nagyon fontos személy nekem, egy hatalmas űrt hagyott maga után a szívemben... Nem csippan a messenger, hogy

“Hogy vagy?”

“Miújság?”


És megéreztem azt, hogy elvesztettem egy nagyon fontos személyt.

2023. okt. 12. 17:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!