Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez lenne a helyes...

Szerintetek ez lenne a helyes megoldás, hogy oda megyek, és személyesen tisztázzuk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki fontos nekem barátként. 4 éve ismerjük egymást, mindent megosztottunk egymással. Csak még mikor megismertem, én többet éreztem, csak ő nem akart többet, mint barátság. Megmaradtunk azóta is barátok, mert nagyon szeretek vele beszélgetni és fontos személy lett nekem. Nem rég összejött egy sráccal. Habár nem ismerem, és személyesen sosem beszéltem vele, korrekt volt, mert nem zavarta, hogy a lány velem beszélget. Én meg a semmiből hirtelen kikeltem magamból és elhordtam mindennek őt is, meg a srácot is, 2 nappal ezelőtt. Letiltottak a facebookon. Nem azért csináltam ezt, mert szerelmes lennék, csak az önérzetem miatt, mert én anno nem voltam jó, és ez feljött belőlem. De nagyon megbántam már és csináltam másik profilt, ahol mindkettőjüknek írtam egy nagy bocsánatkérő üzenetet, ahol elismertem, hogy nagyot hibáztam. Viszont erre nem kaptam választ, konkrétan nem tudom sehogy elérni. Viszont mindenképp jóvá szeretném tenni, mert ezt a barátságot én rontottam el. Nem tudom, ki hogy reagálna egy ilyen helyzetre, ha random oda állítanak, ezért van bennem egy kis para. Szerintetek az lenne a helyes megoldás, ha elmennék felcsöngetnék, hogy személyesen is elmondhassam, hogy hibáztam és rettenetesen bánom?

2023. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
67%
Jaj, kérdező, nehogy azt mondd, hogy volt ez a kirohanásod, lennél a pasija helyében, és ha kibékülnétek, utána szívesen néznéd/hallgatnád, ahogy boldogok együtt… Amúgy meg már kb. megszállottnak tűnsz, akartad vele tisztázni, nem volt rá fogékony, de csak erőltetnéd… Mindkettőtöknek jobb lenne, ha nem lennétek többé „barátok”.
2023. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 A kérdező kommentje:

#61


Nem vagyok megszállott. Hanem hibáztam, amit megbántam. Ha fordított eset lenne, akkor nem könyörögnék... de annak tudatában, hogy ez csak miattam történt így, szeretném helyrehozni, vagy legalább megbeszélni vele. Mert azért az utolsó pár mondatunkban nem úgy váltunk el, hogy itt letiltás lesz, és ezért szeretnék vele beszélni. Nagyon megbántam. És igen, el tudom nézni azt, hogy ő boldog, mert annak örülök is, hogy ő boldog. Csak valamiért bennem ott volt mélyen ez a régi dolog, ami feltört belőlem, de nagyon sajnálom, és bárcsak ne mondtam volna semmit... Mivel most elvesztettem, most jöttem csak rá, hogy Ő mennyire fontos barát is volt nekem... Ez kellett ahhoz, hogy rájöjjek, és tanultam a hibámból. És mivel én jól ismerem, tudom, hogy gondolt rám azóta. Sőt, már a letiltás előtt is visszaszívtam, amiket mondtam és nem is haragudott, azt mondta. Pár órával később, mikor megnéztem, már le voltam tiltva és akkor nagyon szíven ütött. Le szeretném vele tisztázni, amik bennem vannak, ha nem akar velem barátkozni, azt is elfogadom. Nagyon-nagyon sajnálom az egészet.

2023. okt. 14. 13:24
 63/86 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az a valószínű, hogy a pasi javasolta neki ezt a megoldást, és belátta, hogy így lesz a legjobb. Teljesen megértem. Amúgy a srác helyzetébe nem gondoltál bele, ő hogy érzi magát?
2023. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 A kérdező kommentje:

#63


Őt nem zavarta eddig sem, hogy velem beszélget. Ezt írtam is fentebb, hogy ezért vagyok egy mégnagyobb idióta, hogy ezt csináltam...


Neki is írtam egy nagy bocsánatkérő üzenetet, amit elvileg megkapott, mert besötétetett a kis kék pipa. De nem reagált rá, viszont le sem tiltott. És a lánynak is hagytam egy ismerősnek jelölést, hogy hátha nem nézte az engedélykéréseket. De nem távolította el a jelölésem, viszont el sem fogadta. Az üzenetekre pedig egyenlőre nincs reakció, a száma pedig nem kapcsolható. De mindezt szerdán tettem, 1 nappal azután, hogy ez történt. Ha nem történik semmi, és telefonon sem tudom elérni, akkor várok egy ideig, amikor úgy érzem, hogy talán picit lecsillapodot a dolog, elmegyek és megpróbálok felcsengetni. Remélem,hogy ő veszi fel a kaputelefont. Őt ismerve, magától sosem fog feloldani, ha nem lépek valamit

Megértem és elfogadom, ha nem akar velem barátkozni, mert hulyeseget csinaltam, de szeretném tisztázni, mert az utolsó szavainkban nem így váltunk el, es konkrétan vannak bennem kérdőjelek. Lehet így nem hangzik jó ötletnek ez az egész, viszont lehet azt gondolná, hogy “tökös” voltam, hogy odamentem személyesen, nem csak a távolból üzengetek. Ez elsülhet jól is, meg rosszul is. De ha megsem próbálom, akkor valószínűleg örökké a tiltólistáján maradok.

2023. okt. 14. 14:25
 65/86 A kérdező kommentje:
És nem, nem onnan tudom, hogy engem már tiltott volna le... De sok embert tiltott már azért le az élete során, és sosem old fel senkit magától, ismerem már annyira az ilyen “szokásait”
2023. okt. 14. 14:29
 66/86 anonim ***** válasza:

Nagyon kapós lehet ez a csaj.

Belegondolok, hogy én, csúnya nőként vajon kit tilthatnék le...

Ja, senkit, mert soha senki sem ír rám. 😆

Rengetegen tolonghatnak körülötte.

2023. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
100%

Ember, nem a korábbi barátságról beszélek, hanem csináltál azóta egy cirkuszt! Hiába nem a srác előtt, de a lánytól értesült róla, és nem hiszem, hogy veri a seggét a földhöz! Te mit szólnál, ha te lennél a srác helyében, a srác meg a tiédben, és ócsárolna mindennek titeket meg a kapcsolatot? Biztos szorgalmaznád, hogy persze, drágám, bocsáss meg neki, sőt, innentől még hívjuk meg rendszeresen a randijainkra is!

Oké, hogy nem akarod veszni hagyni, de én kevés esélyt látok, hogy ez valóban normálisan rendeződjön (tehát ne csak az legyen, hogy jó, oké, nem haragszunk, de a bizalom azért nem áll helyre). Mindenesetre most mindenképp az lenne a legjobb, ha hagynád lecsillapodni a kedélyeket!

2023. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 A kérdező kommentje:

#67


Hagyom is egy ideig, amíg csillapodik ez az egész. A bizalom idővel alakul ki, nyilván egy szempillantás alatt nem állna helyre. Felvállalom a hibáimat, ahogy egy felnőtt embernek kell. Mert igen, ezt a barátságot csak is én rontottam el.

2023. okt. 14. 15:57
 69/86 anonim ***** válasza:

Én se látok itt sok reményt, mivel elhordtad mindennek őket. A fiúval nem is értem hogy tehettél ilyen, hiszen nem is ismered.

Még ha csak egyetlen csúnya dolgot írtál volna ennék a lánynak, akkor valószínűleg megbocsátana, de így, hogy mindennek elhordtad, ez már kicsit sok.

2023. okt. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 A kérdező kommentje:

#69


Nem mindennek hordtam el, az egyetlen csúnya jelző, amit mondtam rá, az az, hogy "k*rva"


A srácra pedig annyit mondtam, hogy "ocsmány"


Telefonba pedig végezetül nem haraggal köszöntünk el.


Szóval nem mindennek hordtam el azért, de nem volt szép, és nagyon bánom, és szégyellem is magam miatta.

2023. okt. 14. 17:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!