Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez lenne a helyes...

Szerintetek ez lenne a helyes megoldás, hogy oda megyek, és személyesen tisztázzuk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki fontos nekem barátként. 4 éve ismerjük egymást, mindent megosztottunk egymással. Csak még mikor megismertem, én többet éreztem, csak ő nem akart többet, mint barátság. Megmaradtunk azóta is barátok, mert nagyon szeretek vele beszélgetni és fontos személy lett nekem. Nem rég összejött egy sráccal. Habár nem ismerem, és személyesen sosem beszéltem vele, korrekt volt, mert nem zavarta, hogy a lány velem beszélget. Én meg a semmiből hirtelen kikeltem magamból és elhordtam mindennek őt is, meg a srácot is, 2 nappal ezelőtt. Letiltottak a facebookon. Nem azért csináltam ezt, mert szerelmes lennék, csak az önérzetem miatt, mert én anno nem voltam jó, és ez feljött belőlem. De nagyon megbántam már és csináltam másik profilt, ahol mindkettőjüknek írtam egy nagy bocsánatkérő üzenetet, ahol elismertem, hogy nagyot hibáztam. Viszont erre nem kaptam választ, konkrétan nem tudom sehogy elérni. Viszont mindenképp jóvá szeretném tenni, mert ezt a barátságot én rontottam el. Nem tudom, ki hogy reagálna egy ilyen helyzetre, ha random oda állítanak, ezért van bennem egy kis para. Szerintetek az lenne a helyes megoldás, ha elmennék felcsöngetnék, hogy személyesen is elmondhassam, hogy hibáztam és rettenetesen bánom?

2023. okt. 12. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:
Onnan tudja, hogy volt amikor besértődtem, és elindultam tőle haza, de aztán visszafordultam. Ilyet soha nem mondtam még neki. És nem filózok rajta, hogy bejövök-e neki, csak valahogy feltört belőlem. Nagyot hibáztam, és sajnálom, mert fontos barát nekem. Megértem, ha nem akar velem szóba állni, de nem kamuprofilokról írkálok, hanem a saját nevemmel csináltam másikat. Szeretnék vele valahogyam beszélni, és megértem, ha nem fogadja el a bocsánatkérésem. Csak meg szeretném beszélni, és felvenni a kapcsolatot vele valahogyan. Elfogadom azt is, ha nem akar tovább velem barátkozni, de szeretném vele tisztázni ezt.
2023. okt. 13. 17:44
 52/86 A kérdező kommentje:
Nagyon bánom, és nagyon hülye voltam. Nem mentegetem magam, ezt csak én szúrtam el. De szeretném vele felvenni valahogy a kapcsolatot, hogy legalább elmondhassam neki, hogy mennyire sajnálom. Ha nem bocsát meg, teljesen megértem.
2023. okt. 13. 17:46
 53/86 A kérdező kommentje:
50-es, úgy kérlek ilyen véleményt ne alkossatok, hogy nem tudjátok, milyen volt a mi kapcsolatunk... A kérdés nem erről szólt, de most már nekem is tiszta, hogy nem kell a házához menni. Hagyok pár napot, hogy csillapodjon ez a dolog, és megprobalom felhivni...
2023. okt. 13. 17:55
 54/86 anonim ***** válasza:
Pár hónapot várj, ne pár napot. Egy hét is sokszor olyan hamar elrepül, hogy olyanok az egy héttel ezelőtti dolgok, mint ha csak tegnap lett volna
2023. okt. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 A kérdező kommentje:

54


Igazad van!

2023. okt. 13. 18:30
 56/86 anonim ***** válasza:
91%
Ezért ghostingolnak a nők. Mert a faszik mindig csak még valamit el akarnak mondani. Nem tiszteled, nyomulsz. Itt rajtad kívül mindenki más érti, hogy szerelmes vagy belé, ezért hisztiztél.
2023. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:

#56


Nem vagyok szerelmes, hanem az önérzet,hogy a másik vajon mivel jobb. De nagyon nagy hibát követtem el. Nem nyomulok, hanem hagyok egy kis időt, és megpróbálom megbeszélni vele. Elfogadom, ha nem bocsát meg, és teljes mértékben megértem. Attól még én nagyon örülnék neki, mert fontos személy lett nekem.

2023. okt. 13. 21:19
 58/86 A kérdező kommentje:
De tiszteletben tartom, hogy ő mit érez és mit szeretne. Ha nem bocsát meg, elfogadom. De mindig itt leszek neki, ha meggondolná magát idővel, sose haragudtam rá, és most sem.
2023. okt. 13. 21:21
 59/86 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy nem biztos, hogy a másik jobb. Nem kell ezt túlgondolni. Lehet, hogy pár hónap múlva már együtt sem lesznek. Vannak, akik évek múltán szakítanak. Bármi lehet. Látott benne fantáziát, adott neki egy esélyt, ennyi. De ez nem azt jelenti, hogy működni is fog.
2023. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 A kérdező kommentje:

#59


Persze, igazad van. De legyenek csak együtt, én örülni fogok neki a továbbiakban, ha boldog. Csak bocsátana meg, vagy legalább tudnánk beszélni. :(

2023. okt. 13. 23:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!