Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Amúgy létezik olyan, hogy...

Amúgy létezik olyan, hogy atipikus anorexia? Ha igen, 18.1 bmi vel az vagyok? Vagy ez így mit jelent? A doki ezt állapította meg..Szerintem rohadtul nem vagyok az nem úgy nézek ki..Lent írok pár adatot

Figyelt kérdés
179cm 58kg egy ideje napi 500cal-t eszek, ehhez hozzá jön az is, hogy fel írták a ritalint és az egyik mellékhatása az étvágy csökkenés. Kérlek fejsd ki jól kedves válaszoló mert nem értem!

#Atipikusanorexia #Idontkow
jún. 27. 11:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hát az a baj a cukorral, hogy rohadt egészségtelen. Sajnálom, hogy tőlem kellett meg tudnod 🤷🏻‍♀️.

Elképzelni is megerőltető, hogy milyen az az ember aki a másikra ilyet ír..Magadat minősíted.

jún. 27. 15:40
 12/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem sértésből mondtam, ne haragudj. Nem akartam a beteg lelked megbántani. Csak mint szomorú ténymegállapítás írtam, hogy egy roncs vagy, hisz az vagy. Magad vagy az egészségtelenség, úgyhogy nem a cukor miatt aggódnék a helyedben.
jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem vettem magamra, főleg nem tőled..Valamennyire egyébként igazad van, de fogalmazhatnál máskor kicsit ✨ tapintatosabban✨ ja és lehetnél enpatikusabb, nem tudom magad más helyzetébe bele élni. Ami nem baj, de akkor ne kommentálj, köszi!
jún. 27. 15:49
 14/20 A kérdező kommentje:
Tudod*
jún. 27. 15:49
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"igazad van"

Tudom. Sajnállak. Majd jobban leszel.

jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ne fogyózni akarj, hanem egyél egészségesen, ami azt jelenti hogy mindent ehetsz, cukrot is. A hangsúly a mértéken van. Teljes kiőrlésű gabonákból készült termékeket fogyassz, sok-sok zöldséget, gyümölcsöt, és sovány fehérhúst, halat. Emellett sportolj valamit, és tök egészséges leszel és még formás is, nem csontsovány. Az amúgy sem divat már. Persze mindezt azután, hogy mentálisan rendbe jössz. Biztos vagyok benne, hogy egy nagyon értékes és szerethető ember vagy, minden jót!
jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16) köszönöm, ez jólesett 🩷
jún. 27. 20:22
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A súlynak semmi köze az étkezési zavarhoz. Az vagy. Én is atipikus anorexiát kaptam mint dg, mert a "súlyom" jó volt - csak éppen éheztettem magam és rettegtem enni, számoltam mindent, megvontam magamtól ételcsoportokat és sorolhatnám.


Beteg vagy akkor is, ha szerinted nem.

jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

11-es, a cukros egy tök értelmes választ írt, te meg kioktatod és lesajánod. Inkább ezen gondolkozz el, mert ha már most ilyen a modorod, ez csak rosszabb lesz.


Ráadásul a cukor nem egészségtelen, sajnálom, hogy tőlem, egy dietetikustól kell megtudnod...

jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19) De nem is egészséges. Fix puskázással mentél át a vizsgán.

Amúgy nem fogom túl filozofálni, te is tudod ha tényleg az vagy.

jún. 28. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!