Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez meddig fog tartani?

Ez meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anorexiából gyógyulok és pár napja állandóan éhes vagyok és szinte egész nap tudnék enni.

Pár nappal ezelőtt rengeteget ettem de ma és tegnap csak 1200 kalóriát ettem hogy kompenzáljak. Az baj hogy valamiért csak az egészségtelen ételeket kívánom és ha megengedek magamnak egy sajtos pogácsát akkor már kakaós csiga is kell aztán még több és még több. Félek hogy ha hallgatok magamra és sokat eszek akkor túl gyorsan fogok hízni és kövér leszek😕

Ti mennyit ettetek a gyógyulás alatt?

Halgassak magamra és egyek amennyit kívánok vagy inkább figyeljek oda hogy mennyit eszek?



máj. 31. 19:44
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Csakis az utóbbi.
máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Figyelj oda arra hogy mit és mennyit eszel.

Az éhségérzetre a legjobb ha fogyasztasz fehérjét is nem csak szemét kaját. (húst, tojást, tejterméket, hüvelyeseket...)

Zöldséget is ehetsz bátran, és ha már érzed, hogy lassan múlik az éhség, akkor egyed amit kívánsz, desszertként. Jó esetben már jól laktál annyira, hogy ne akarj megenni pl egy egész tábla csokit, vagy 8 fánkot.

jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!