Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha esetleg anorexiás vagy /...

Ha esetleg anorexiás vagy / voltál... Amikor visszatértél a rendes étkezéshez milyen intervallumban ettél és miket ettél?

Figyelt kérdés
máj. 31. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én étkezési zavaros lettem. Zabálok mindenfélét, főtt kaják, csipsz, csoki.. állandóan ennék vmit..
máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dietetikushoz elmentem - ez alap volt - és az általa írt étrenddel.

Először csak 800 kcal, két-három nap múlva már 1000, 1500, a második héten 2500 és utána 3000 minimum.


Nem írom le, miket, mert az NEKED pont semmilyen infót nem ad.


Elmész étkezési zavarral foglalkozó orvoshoz, szakemberhez és ő ír egy nagyjábóli szeméylre szabott étrendet (3 főétkezés, 3 snack az alap)


Én anno 2000 kalóriával totál stagnáltam a recovery alatt, szóval a 3000-3500 az feltétlenül kellett a heti 7-800 gramm hízáshoz.


Ezzel nagyjából 3,5 hónap alatt jött fel 13 kiló, és még akkor sem értem el a BMI-m alsó határát.

A normális súlyom eléréséhez - ami 20 kg-val több, mint a legalacsonyabb volt anno - kb félév kellett.

jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én voltam anos és b-s is, aztán kiderült h ezek súlyos bélbetegségekhez vezettek és végül emiatt kellett elindulnom a gyógyulás útján....

Én anno mindig naturjoghurtot és almát ettem illetve reggel sose tudtam enni

jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen bélbetegséged lett?
jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Crohn beteg lettem (aminel nem tudjuk h az étkezési zavarok váltották e ki) és felszívódási zavarom lett gyomorürülési zavarral.
jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!