Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Jártok rendszeresen? Ez ajánlott?


21 vagyok, még sosem volt szerencsére nőgyógyászati problémám és nem voltam még nőgyógyásznál.

Kellett volna?


2012. márc. 13. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
48%

Te feminista vagy angyalkám? Szó szerinti értelemben? Vagy leszbikus?

Nekem természetes, hogy vannak nők is a pályán és férfiak is, de az nem természetes, hogy ilyen irreális érzelmekkel mész hadra szerencsétlen pasi dokik ellen. Mintha valamilyen bűnözők lennének, mert szülésznek mertek lenni.. És annyira beteg vagy, hogy szinte naponta feldobod itt a témát. Miért nem írsz a szülész-nőgyógyászok szövetségének? Oda írogassál javaslatokkal, ötletekkel és fogalmazd meg nekik a gátlásaidat. Kutatást viszont úgy kell végezni, hogy reprezentatív mintát választasz és nagy számú mintát. Ez alapján állíthatsz olyasmit, hogy a "tinik többsége". A levegőbe dobálózni ilyen általánosításokkal viszont személyes érzelmen alapuló és nem lehet komolyan venni.

Másik dolog: mi a célod? Az, hogy ne dolgozzanak férfiak szülészként? Vagy egyáltalán az orvoslásban sem vegyenek részt? Mert ugye van még egy pár olyan terület, ahol láthatnak meztelen nőt.

És azokkal a nőkkel, lányokkal mi van, akik inkább az ellenkező nemű dokihoz járnának? Akkor ők is indítsanak hadat a női kollegák ellen?

Ja és képzeld én is női orvoshoz járok, de nem azért, mert utálom a férfiakat, hanem azért, mert ahol lakom ő az egyik legjobb szakember. Volt, amikor férfihoz jártam,de költözés miatt ugye váltanom kellett.

Angliával nekem ne gyere, mert ha valahol gáz az egészségügy, ill a terhesgondozás, az Anglia. Nyugodtan olvasgass más fórumokon, ahol angliai kismamák panaszkodnak, hogy mennyire felületesek és nem veszik a problémákat komolyan.

2012. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
35%

41.

Kedves picinyem!

Nem tudom kinek címezted ezt amit írtál, mert nem jelzed.

De azért én is reagálnék rá.


- "az nem természetes, hogy ilyen irreális érzelmekkel mész hadra szerencsétlen pasi dokik ellen"

Először is miért szerencsétlenek, hiszen ők azt csinálhatják, amire vágytak és amit szerettek volna.


- "És annyira beteg vagy, hogy szinte naponta feldobod itt a témát. Miért nem írsz a szülész-nőgyógyászok szövetségének? "

Na ezt aztán végképp nem értem.

Igen többször előkerülő témák vannak, mint pl. ez is:

"hány évesen mentetek először..?"

"tampon, vagy betét?", "Női, vagy ffi orvos?" "Mikor

jön meg először?" , stb.

Valószínűleg ez igen sok embert izgat, miért gond ez neked? Ne olvasd, ne válaszolj rá! Ilyen egyszerű!


-"Kutatást viszont úgy kell végezni, hogy reprezentatív mintát választasz és nagy számú mintát. Ez alapján állíthatsz olyasmit, hogy a "tinik többsége".

Ki végez itt kutatást? Valaki azt állította? Akkor biztosan megjelölte a forrást is. De ha nem kutat csak azt mondja, hogy pl. "Angliával nekem ne gyere, mert ha valahol gáz az egészségügy, ill a terhesgondozás, az Anglia", akkor nem kellene ledorongolnod, mert "ilyen általánosításokkal viszont személyes érzelmen alapuló és nem lehet komolyan venni." Igaz?. te állítottad.


..és folytathatnám, de legyen ennyi elég.


Lazíts, és nyugi, nyugi.



-

2012. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
57%

Látod, látod érdemben és tartalomban nem tudsz reagálni, csak mondatokat ragadsz ki és azzal vagdalkozol. A kérdésre sem válaszoltál. Feminista vagy, vagy leszbikus? Mi a célod? Trollkodás, vagy komoly kampány a női nődokikért? Aki kiragad egy csoportot, hogy a"tinik" annak igazolnia is kell tudni ezt az állítást. Különben csak személyes vélemény. Ez esetben a megfogalmazás a következő: "Szerintem a tinik", vagy "én úgy gondolom, hogy".

És tartalmat, tartalmat!

2012. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
40%
Igen és nyugodtan írhatsz 1 nicknéven is, akkor is érti mindenki a választ! Kár trükközni, a stílusod abszolút felismerhető!
2012. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
43%

43. 44.


Nincs valami gond veled?

Üldözési mánia ez, ha jól tudom. Ne húzd fel magad! nehogy valami komoly bajod támadjon. Nem ér az egész annyit, hidd el!

2012. márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
39%

ma 11:31, ma 18:02

Nagyon nincs igazad, ami nem lenne baj, csak ne lennél ilyen agresszív!

2012. márc. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:
nem olvastam el mindent, de látom, jól szórakoztok :)
2012. márc. 16. 21:05
 48/79 anonim ***** válasza:
32%

Még mindig nincs tartalom. És nem válaszoltál a kérdésemre sem. Eddig üres fecsegés.


Kérdező, bocsi tudom, hogy szórakoztató, de valahol még sem az... vond le a tanulságot.

2012. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:

"Mértékadó nemzetközi testületek, mint az IARC és UICC, valamint az Európai Unió ajánlásai szerint a 25 éves korban elkezdett és 65 éves korig periodikusan megismételt szûrés jelent maximális védettséget az invazív méhnyakrák kialakulásával szemben. Ez egyben a szûrésre rendelkezésre álló közösségi források leghatékonyabb felhasználását is jelenti. Ha az egészségügyi ellátórendszer szûrésre felhasználható

forrásai korlátozottak – és csaknem mindenütt azok – az alsó korhatár akár 35 évre kitolható anélkül, hogy a méhnyakrák keletkezésének kockázatát ezzel megnövelnénk."

2012. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
26%

34

"Normális tinikről? Ja, akik annyi f@szt fogtuk életükben, mint kilincset? Mondjuk hozzájuk már annyi férfi nyúlt, hogy inkább nem mennek férfi dokihoz. "


Most nem a rokonaidról, barátnőidről van itt szó!

2012. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!