Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Jártok rendszeresen? Ez ajánlott?


21 vagyok, még sosem volt szerencsére nőgyógyászati problémám és nem voltam még nőgyógyásznál.

Kellett volna?


2012. márc. 13. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem azt csinálja. Van annyi esze, hogy felfogja, hogy a rendelőben azt kell nézni, hogy van e valami baja a páciensnek. Otthon meg az asszonyt nőként kell nézni.
2012. márc. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
32%

És ez igy működik szerinted?

A nőknél igen, de a férfiaknál nem! Ezt csak bemagyarázzuk magunknak, de szó sincs erről!


Koztudott volt pl hogy szadista nők a börtönben vetkőzni kezdtek a zserencsétlen ffi fogoly elött, akinek erre felállt és akkor üvegcsövet dugott bele és összetörte az álatja!

Na most el tudod képzelni, hogy a férfi mennyire akarta, hogy izgassa ez a dolog őt....valószinüleg sokkalta jobban igyekezett mint a nőgyógyász...


Ezért is mondta egy nőgyógyi, hogy addig jü, amig a nők elhiszik, hogy ők csak egy munkadarabok....

2012. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon el vagy tévedve. Ennyi erővel az összes férfi orvos azért lett orvos, hogy szívhangvizsgálatnál nézhesse a melleidet -.-'
2012. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
65%

Engem piszkosul nem érdekel, hogy miként néz rám, ha jó szakember, kedves és nem érezteti, hogy tetszik amit lát.

Komolyan, ki a francot érdekel, hogy mit gondol?!


Ennyi erővel, akkor tényleg csak azonos neműek vizsgálhatnának azonos neműt..


Ha valaki szégyellős, az menjen nőhöz. De általánosítani, hogy "a tinik" szerintem balgaság.

2012. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
30%

"az összes férfi orvos azért lett orvos, hogy szívhangvizsgálatnál nézhesse a melleidet"


Ne butáskodj már!

1. az összes férfi "szívhangvizsgáló?".

2. Melltartóban kiválóan lehet vizsgálni a szívhangot.


Az azért tényleg érdekes, hogy negyven év fölött már egyre kevésbé kell levenned a melltartót bármilyen vizsgálatnál! (férfi orvosról beszéltem..)

2012. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
55%

"De általánosítani, hogy "a tinik" szerintem balgaság."


Miért, azt hogy kellene kifejezni szerinted, hogy a 10-16 éves lányok férfi előtt sokkal nehezebben vetkőznek, terpesztenek, mint saját nembeli orvosnő előtt?

2012. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
55%
Akkor higgy amit akarsz :D Az ilyen hárpiák miatt választanak egyre kevesebben orvosi pályát. Pattognak a nagy semmin. Ha mégis úgy lenne, ahogy te gondolod, kit érdekel??? Ha nem utal rá és nem közli veled? Annyi erővel ne menj le az utcára, mert úristen lehet hogy azt gondolja egy pasi, hogy de megdugnám.
2012. márc. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
32%

"lehet hogy azt gondolja egy pasi, hogy de megdugnám."


Na de biztosan nem veled kapcsolatban támadna ilyen gondolata!

2012. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
51%

Én 13 évesen is gátlásosabb voltam a női nőgyógyásznál, mint a férfinél...


Minek kell általánosítani??? 17 éves fejjel is szívesebben járok férfihez, mint nőhöz!

2012. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
34%

tudok 13 éves csajról, aki terhes...


De azért engedd meg, hogy általánosítsak, hogy a lányok nem szoktak terhesek lenni 13 éves korukban!!!

2012. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!