Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy "feleslegesen" mentetek el a nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Januárban észrevettem, hogy valami kis (1 mm-nél nem nagyobb) szemölcs-szerűségek vannak az egyik kisajkamon, de mivel akkor amúgy is épp próbálta a doki helyrepofozni a ciklusom, nem rohantam hozzá, mert úgy voltam vele, hogy minek fizessek pluszba 12 ezret, amikor úgyis vissza kell majd mennem, ha nem jön meg. Aztán vissza is mentem hozzá, de lányos zavaromban elfelejtettem neki mondani, ő meg csak UH-t csinált, mivel szűz vagyok és első alkalommal megvizsgált kézzel is, de nem talált semmi abnormális dolgot. Aztán úgy alakult, hogy helyreállt a ciklusom, csak egyszer késett, de azt betudtam az érettségiknek, és azóta megint minden ok.

Egyébként néha nagyon csúnyák a kis kinövések, de néha meg szinte nem is látszódnak, ezért félek, hogy mi van, ha odamegyek és pont nem látszik. Nem fog hipochondernek nézni? Vagy arra is gondoltam, hogy tényleg csak hipochonder vagyok, mert mivel szűz vagyok, nyilvános WC-t nem használok, nem tudom, hogy hol kaphattam volna el akármit is. Decemberben voltam kórházban, egyetlen tippem, hogy esetleg ott.


Na, nem szövegelek feleslegesen, nyugtassatok meg légyszi, hogy nem lesz ciki, ha fölöslegesen megyek oda... mert kicsit kisebbrendűségi komplexusom van, ezáltal mindig beképzelem, hogy mindenki hülyének néz.

A doki egyébként nagyon-nagyon aranyos, de mégis félek, hogy idiótának néz.


2011. júl. 2. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz ciki.
2011. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb ha feleslegesen mész orvoshoz, mintha hanyagolod magad, és esetleg nagyobb baj lesz belőle!
2011. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!