Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen mentetek először...

Hány évesen mentetek először nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Jártok rendszeresen? Ez ajánlott?


21 vagyok, még sosem volt szerencsére nőgyógyászati problémám és nem voltam még nőgyógyásznál.

Kellett volna?


2012. márc. 13. 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg nagyon nyomja mostanában pár ember ezt a nő nőgyógyász-dolgot. :D

Én nem értem, hogy miért, évek óta férfihez járok, én pl. egy nőnek lennék képtelen "beterpeszteni". :D

Persze megértem, hogy valaki szívesebben megy nőhöz, de ezt az "erőszakos" kampányt, miszerint csak a nőnemű nőgyógyász lehet jó, egyszerűen nem értem. Mintha a férfiak mind bunkók lennének. :)

2012. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
33%

Jó, jó, de azért azt ne vonjuk kétségbe, hogy a lányok nagy többségének kevésbbé okoz gondot az azonos nemü orvos elötti vetkőzés, kitárulkozás és intim részletek megbeszélése!


Ha nem igy lenne akkor valószinüleg a férfi öltözőbe mennének a strandon is és nem a nőibe....

2012. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
43%

Csak mellékesen mondom, hogy én zavarban lennék egy női doki előtt. Ráadásul nővérem tapasztalata, hogy sokkal durvábban bánnak a pácienssel.


Amúgy ajánlatos elmenni 17 év felett akkor is, ha szűz vagy.

Én amúgy 14 évesen voltam először, fájdalmas peteérés miatt.


17/L

2012. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
54%

17 évesen voltam először, azóta évente egy rákszűrést megejtek, plusz ha gondom van, akkor is elmegyek értelemszerűen.

Ha ész nemi életet, akkor ajánlott eljárni szűrésre.

2012. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem azért egy öltöző nem egyenlő egy rendelővel. Én az uszodában a nők előtt sem öltözök, a férfiak előtt meg pláne nem öltöznék. :)

A nőgyógyász előtt viszont egyáltalán nem vagyok zavarban. Nincs annyira különleges testem, hogy kitűnjön a másik 50 aznapi beteg közül. :D

Egy nő viszont szerintem megbámul egy másik nőt, ösztönösen összehasonlítja magát. :D

Persze én ettől még aláírom, hogy vannak aranyos nőnemű nődokik, meg sokan szívesebben mennek hozzájuk. Én pusztán arra akartam célozni, hogy vagyunk mi is, és vannak nagyon jó férfi nődokik is. :)

2012. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
46%

"Én az uszodában a nők előtt sem öltözök, a férfiak előtt meg pláne nem öltöznék. :)"


Na pont erről beszéltem!!

Általában ez igy működik, persze vannak kivételek is.


Ezért mennének a tinik, lányok inkább női dokihoz.

2012. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
68%

# 13

Te akkor feltétlenül férfihoz menj! Ez nem lehet gond, mert abból van elég.


Akik nőt választanak, azoknak sokkal nehezebb, mert sokkal kevesebben vannak, a fene tudja miért..

2012. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
71%

# 15

"Egy nő viszont szerintem megbámul egy másik nőt, ösztönösen összehasonlítja magát. :D"


Erre mondhatnám azt, hogy egy féfi meg az általa addig látott nőkkel hasonlítja össze. XD

Egy nő is másképp néz egy női testre meg egy férfi is. De aki napi sok-sok női testet lát, azt rohadtul nem érdekli, hogy ki milyen. Csak akkor, ha valamiben kitűnik a tömegből. Ahogy te is írtad. :)


Én azért a női nődokikat támogatom, mert ők tapasztalják is azt, amiről a férfiak csak tanulni tudnak. Ennek ellenére ez nem garancia arra, hogy jól is végzik a dolgukat...

2012. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
65%
Nekem van ismerősöm, aki férfiként nőgyógyásznak tanul. Azt mondta már az első évben annyi gusztustalan női betegségeket látnak képekről, hogy kiölik belőlük azt, hogy még véletlenül se nőként nézzék a puncit.
2012. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
40%

Na és akkor mit csinál "szerencsétlen" otthon????

Közelit a feleségéhez föltolúlnak az emlékek, összeszoritja a fogát, aztán semmi?..?..

Inkább a fiukhoz kezd közeliteni?

2012. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!