Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal? :S

Mit kezdjek magammal? :S

Figyelt kérdés

Nos:

Romokban az életem, megint úgy vagyok vele hogy csak az öngyilkosság segíthet, természetanyánk igencsak elbaszott és ez tönkre tesz mindent, nem tudok sehol érvényesülni, tanulás nem megy és elég szerencsétlen is vagyok, az emberek nap mint nap lenéznek,megszólnak és ez elég szarul esik.Sok barátom van, de úgy érzem egyiket se érdekli igazán mi van velem, csak unaloműzésnek vagyok jó/ kihasználnak, szüleim tojnak a fejemre, naponta ha 2x beszélek velük az is annyi hogy szia megjöttem, szia elmentem, nem látok semmi értelmet az életemben, már egyszer kb. 2 éve begyógyszereztem magam az egyik este és úgy voltam vele reggelre végre vége az egésznek, hát még itt vagyok:/ pedig annyi szeretek élni de így egyszerűen nem megy, boldogan kelek fel és sírva fekszem le. Az a legrosszabb mikor haza megyek ágynak dőlök aztán ezen gondolkozom estig,és hogy nincs senki akinek ezt elmondhatnám a valóságban. Állandóan az jár a fejemben,ha megölöm magam utána mit gondolnak rólam majd az emberek,nem akarok így meghalni de élni se. :S Ha tudtok valamit segítsetek 18/F


2010. jan. 28. 22:56
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

uh, 17 évesen télleg nehéz lehet.:S:S

De sok szerencsét kívánok :))

2010. jan. 29. 00:29
 32/38 anonim válasza:
Hát igen nehéz lesz de megpróbálok mindent megtenni hogy a babának jó legyen.Most ő a fontos. :)
2010. jan. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:

Na most megyek alszom erre az egészre egyet, köszike mindenkinek aki eddig írt. Aki épp olvassa annak pedig

jó éjt :)

2010. jan. 29. 00:36
 34/38 anonim válasza:
menj el gyurni
2010. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Gyúrni? Én sem vagyok erőember, jó azért minden második nap lenyomok néhány fekvőtámaszt és annyi. Nem izomból szeretnék kitűnni.

Én sem vagyok önelégült, éppen ellenkezőleg.

Habár eddig minden úgy alakult ahogy akartam, de ez csak kitartás kérdése volt. Minden ott kezdődött, hogy elmentem dolgozni. Első 3 hónapom királyul ment. Megnőtt az önbizalmam, úgy éreztem hasznára vagyok a társadalomnak.

Másfél év múlva kirúgtak a munkámból (meki). Majd devizával kezdtem el kereskedni. Amikor még lehetett, már igen stabil lábakon áll, ezért nem vágok bele. Ezek után a sikerélmények után az ember királynak érzi magát.

Próbáld ki! A csajokat meg szard le. Én is azt teszem. Hidd el ha pénzed van nőd is. De egyet ne felejts el: Miután megvolt a kufirc küld el a halál faszára, mert kiforgat a vagyonodból. :)

Tanulj öreg, csak a te életed a lényeg, minden más lényegtelen. Gondolkozz, mit szeretnél elérni az életben és tegyél érte.

NEM VAGY EGYEDÜL!

2010. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

az előző hozzászóló is én voltam.

Különben is 21 vok és nem volt még nőm. ÉS?!? Majd veszek!

Volt 1 bomba jó csaj aki szemezett velem, de leírt róla, hogy egy ribanc. Manapság már nincsenek normális csajok, ha vannak akkor már foglalt. Ezért sem erőltetem magam vele.

Az első ne a nő legyen. Kinek hiányzik az, hogy az ember minden idejét elveszi 1 csaj, plusz az össz pénzed ráköltöd. "Vedd meg ezt! Légyszi!!" Ha meg nincs zs-d rád se néznek. Az egyik legjobb barátomat amiatt a kúrva miatt vesztettem el. Minden időt vele tölt. Minden percet.

2010. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Ez az én szükségleti hierarchiám:

(Fontossági sorrend)

1.Munka

2.Pénz

3.Siker

4. ....

...

...

99999. Nő


A 4. és a 99999. közé belehet még ékelni 1 prostit, ha nagyon ki kell adni magadból.

2010. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
nah szép vagy, vkit a pénz boldogít vkit a nő, kinek mi jobb :D ha neked ez jön be és így vagy boldog, sok szerencsét hozzá :)(kösz a commentet)
2010. febr. 2. 18:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!