Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal? :S

Mit kezdjek magammal? :S

Figyelt kérdés

Nos:

Romokban az életem, megint úgy vagyok vele hogy csak az öngyilkosság segíthet, természetanyánk igencsak elbaszott és ez tönkre tesz mindent, nem tudok sehol érvényesülni, tanulás nem megy és elég szerencsétlen is vagyok, az emberek nap mint nap lenéznek,megszólnak és ez elég szarul esik.Sok barátom van, de úgy érzem egyiket se érdekli igazán mi van velem, csak unaloműzésnek vagyok jó/ kihasználnak, szüleim tojnak a fejemre, naponta ha 2x beszélek velük az is annyi hogy szia megjöttem, szia elmentem, nem látok semmi értelmet az életemben, már egyszer kb. 2 éve begyógyszereztem magam az egyik este és úgy voltam vele reggelre végre vége az egésznek, hát még itt vagyok:/ pedig annyi szeretek élni de így egyszerűen nem megy, boldogan kelek fel és sírva fekszem le. Az a legrosszabb mikor haza megyek ágynak dőlök aztán ezen gondolkozom estig,és hogy nincs senki akinek ezt elmondhatnám a valóságban. Állandóan az jár a fejemben,ha megölöm magam utána mit gondolnak rólam majd az emberek,nem akarok így meghalni de élni se. :S Ha tudtok valamit segítsetek 18/F


2010. jan. 28. 22:56
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Kicsit gyorsan írtam, bocsi ha egy két dolog lemaradt a szavak végéről.Így is érthető.
2010. jan. 28. 23:00
 2/38 anonim ***** válasza:
Tegyel fel egy kepet!
2010. jan. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:

Próbálj keresni magadnak valami hobbit! Próbálj beszélni a szüleiddel! Vegyél magadnak egy kutyát, vagy ha erre nincs pénzed, menj ki az utcára és vigyél haza egyet. Ők boldoggá tesznek, én is úgy érzem sokszor, hogy nekem csak egy kutyám van és ha nem lenne, depressziós lennék. Az öngyilkosság soha nem megoldás semmire! Emberek milliói vannak sokkal rosszabb helyzetben, mégis élni akarnak. Ne dobd el az életed, semmi sem véletlen, az sem, hogy most így érzel. Tűzz ki magad elé valami célt! Nyelvtanulás. Vagy olvass könyveket. Rengeteg dolog van, amit csinálhatsz, úgy hogy eltereled a gondolataid és még boldoggá is teszed magad. :)


15/L

2010. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Minden kamaszra rátör időnként a világvége hangulat. Majd kinövöd. Addig meg próbálj olyan társaságot, haverokat találni, akikkkel jól érzed magad, hogy ne mindig egyedül legyél. Inkább foglald le magad valami hobbival, a tanulással vagy bármi értelmes dologgal, hogy addig se csak magaddal foglalkozz.
2010. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Öngyilkik csak a gyenge jellemű emberek lesznek!Te viszont mutasd meg a világnak, hogy nem vagy az! Csak jó dolgokra gondolj, amik örömet szereznénk neked, és bevonzod őket az életedbe! A kutya az nagyon jó ötlet, lefoglal, értelmet ad! A szüleid biztos sokat melóznak a megélhetésért! Próbálj valahogy te is segíteni!És ne hagyd hogy kihasználjanak, többet érsz te annál! És mikor elborul az agyad, írj ide, mi résen leszünk! :)))))!
2010. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

1/no comment

2/kösz, kutya megvan, imádom és rengeteget lógok vele:)

hobbit nem igen tudok, mert sajna egyedül elég gáz minden,

könyvolvasás meg nem az én világom :S

3/ kösz, kinövöm?! ezt a kamudumát sosem szeretem. 14 éves koromtól ezt hallgatom mindenkitől, de mikor növöm ki? :S

2010. jan. 28. 23:17
 7/38 anonim ***** válasza:

Nem kell félned, megváltozik majd a dolog. Lesz majd olyan ember aki megért téged és majd azért fognak veled foglalkozni mert igazán fontosnak tartanak. Hidd el, ha magadat adod akkor megtalálnak.

A "boldogan kelek fel és sírva fekszem le" részt éreztem át leginkább, velem is így volt sokáig. Tudtam hogy egyszer vége lesz, de el fog tartani egy ideig. Én mindig olvastam lefekvés előtt hogy a gondolataimat eltereljem. Szakkönyveket amik érdekelnek, kalandregényeket, épp amihez kedvem volt. Hasznos időtöltés és jó belealudni:)

Az öngyilkosság kemény dolog, de nem azt akarod, hanem egyszerűen csak a változást/változtatást. Nem ismerlek ugyan, de azt mondom hogy aki belátja és beismeri magának ezeket a dolgokat akkor már megtett egy lépést előre. Többet érsz mint gondolnád.


21/F

2010. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
4/ köszi :), próbálkozom mindennel.
2010. jan. 28. 23:20
 9/38 anonim ***** válasza:
Nem kamuduma, ki fogod nőni, de pont most vagy abban a korban, amikor az ember minden héten legalább kétszer akar meghalni és vérig sértődik, ha nem veszik komolyan az összes világfájdalmát. Ilyen voltam kamaszként én is, most huszonévesen már csak nevetek magamon, néha nagyon vicces lehettem...
2010. jan. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Elso vok!Tegyel mar fel egy kepet ,mert nem hinnem hogy annyira ronda lennel.Kizart!
2010. jan. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!