Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal ez ellen?

Mit kezdjek magammal ez ellen?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy kb. 1 éve küszködök valamiféle pánikbetegséggel, és nem igazán tudok mit kezdeni ezzel. Ez annyit takar hogy pl bambulósabb órákon sokszor zavarba jövök, felidegesedek, elkezd remegni a fejem, amitől aztán még cefetül idegesebb leszek, sokszor olyan mintha nem kapnék levegőt se. Aztán egy idő után elmúlik általában, de ez akkor is nagyon rossz, mert más tök nyugodt, én meg közbe tiszta ideg vagyok, és ez gondolom látszódik is rendesen. Kevés az önbizalmam, nem vagyok egy partiface, de azért nyomi se.
2010. aug. 24. 22:59
 1/9 anonim válasza:
Akkor vizsgák előtt készültségben a rohammentő mi?:D
2010. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 vagyok, milyen vizsgák te retard?
2010. aug. 24. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Elég bunkó is vagy az önbizalomhiányod ellenére.
2010. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szted az egy normális válasz volt, ilyenre mit válaszoljak? Hú de feltudnak baszni az ilyen gyökerek mint te
2010. aug. 25. 01:03
 5/9 anonim válasza:
72%
húzz egy pelenkát a fejedre, akkor senkit nem zavar, mindenkinek jobb lesz így ;) :))
2010. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
úgylátszik nem csak az 1.nek hasonló a gondolkodása:) ehh xD
2010. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Te írsz be ilyen panasszal és én vagyok a retard mi? lol
2010. aug. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen primitív öntelt lelkibeteg paraszt vagy, ne számíts segítő, jó szándékú válaszra..
2010. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyen hited es onbizalmad, legyen benned oszinte szeretet-tisztelet, ez a legfontosabb.

Kovesd a termeszet torvenyet, mivel minden embernek a kotelessege. Ezt megtanulhatod a vallasbol, mint Jezus tanitasaiba, ahol elkezded gyakorolni azt a tanitast.

A buddha is nagyon tiszta tanitas, vagy pedig kezdjel el jogazni.

A legfontosabb, hogy elj tisztan, tiszta test-tiszta lelek, de ezt a jogaban is tanulni fogod. Aztan ott lesznek olyan testi gyakorlatok, amik viszont a lelekre is kihatnak, es amikor ezeket fogod gyakorolni ugy fokozatosan fogod megerezni azt, hogy elmulnak a panaszaid.

Mindig vigyazz a szavaidra, soha ne bants meg Senkit, tudod; "ne itelj, hogy ne iteljenek!"

Bunbanatot kellene elvegezned, vagy pedig a jogaban leirtak szerint megcsinalod a lelkitisztitast, es akkor szepen, folyamatosan, kiirtod: a haragot, a gyuloletet, az irigykedest stb.

Minden negativ tulajdonsagodat szuntes meg, es valtoztass Rajta.

Szeresd es tiszteld az embertarsaidat, hogy Teged is elfogadjanak!

2010. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!