Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal egy...

Mit kezdjek magammal egy évig? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az elmúlt 4 évben külföldön éltem/dolgoztam, 3 országban, haza csak 1-1 hónapokra jöttem. Kint jól éreztem magam, világot láttam, megismertem új embereket, kultúrákat stb.


Nem tudtam tovább kint maradni, hazajöttem 1 hónapja.

Nem tervezem itthon maradni, mert valami oknál fogva nem találom a helyemet (ezért is mentem el 4 éve), de a újra csak kb 1 év múlva tudok kimenni.


Szóval itthon leszek egy évet és nem tudom, hogy mit csináljak.

Az is probléma, hogy a családomon kívül gyakorlatilag nincs itthon senkim. A két legjobb barátom szintén külföldön van, a régi haverok pedig eltűntek a 4 év alatt (érthető módon). Ez az 1 hónap még eltelt valahogy, de már érzem, hogy ha nem változtatok, akkor problémák lehetnek.

Gondoltam, hogy keresek valami munkát erre az időszakra, ami lekötne, meg jó lehetőség lenne egy kis szociális életre, de eddig elég kilátástalan a helyzet.

Hobbim van amivel szívesen foglalkozok, de ez azért kevés lesz 1 évig..


Kicsit hosszú lett, köszönöm a válaszokat és hogy elolvastad.


2011. jún. 27. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
25/f
2011. jún. 27. 13:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elmész dolgozni, az segíthet valamit, és egyből kevesebb időt kell egyedül töltened, és persze újra lesznek ismerőseid is.
2011. jún. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jelentkezz be egy nyelvtanfolyamra.
2011. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!