Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok anorexiás lenni?

Miért akarok anorexiás lenni?

Figyelt kérdés
Semmi sem azzal kezdődött hogy "hűű de jó móka, legyünk anorexiásak!". Mindig is vékony voltam, jobban mondva inkább olyan alaktalan húscafat-amőba.. régebben vékonynak tartottam magam. Most nem. Egy semmi vagyok. kb. 2-3 hónapja kezdem el "böjtölni". Vagy azt csináltam hogy 1-2 hétig semmi, csak napi egy bögre kakaó.. tejet nem szeretem magába.. és a csontjaim, meg az izmok.. Vagy pedig 3-4 napig semmit nem ettem. És utána ettem egy rendesetet, utána megint 3-4 nap. Edzettem minden nap, de egy idő után már kimerültem. Amit elértem az a 34,5 kilóm volt. Mindenki unszolt, hogy egyek, és úgy tűnt a legfontosabb kapcsolatom is kezd helyre jönni. Ettem. De azóta is bizonytalan vagyok. Jó ez így? Jól csinálom? Időközben rájöttem, utálom a hasamat - bárcsak ne is lenne. Eltűntetném. Nem tömöm magamba a zsírt éjjel nappal. Nem eszek nasikat. Néha 1-1 napot kihagyok, max zöldség,víz. Utálom a hasamat. Csak egy gomó bennem. Felvágnám. Egyszer megrajzoltam a testemre egy varrott hasfelmetszést filccel. Vagy egyszerűen ketté szelném a testemet. A csuklómat is féltem. A derekamnak és a csuklómnak vékonynak kell maradnia! Undorító hogy folyton ott a hányás a hasamba, és csak dagad ha nem vigyázok! Nézem az extra vékony lányokat, és úgy irigykedek.. Nem akarok hasakat. Nem akarok testeket. Minden nap edzek. Volt hogy (néha) hánytattam magam, de nem szeretem - undorító. De még mindig jobb mintha itt nőne bennem ez a mocskos gumó. Vagy az egész "bajom" csak valami szimbolikus, lelki jelentéssel bír? 163 centi, jelenleg 40 kiló vagyok. Mindenki azt mondja hogy szebb lennék, ha híznék. Én is észrevettem néha a tükörben - nicsak, csak nem szélesedik a csípőm? És a derekam semmit sem nő? Hát ez tök jó!. Már nem látom ezt. Egy nagy viziló-tehén-farönk vagyok. De komolyan! És amőba. Mindig más. Mindig minden bizonytalan. Nem szeretem magam. A testem.
2009. jún. 23. 22:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%
Már anorexiás vagy. Ez a tudatot uralja, a testen nyilvánul meg és a lélekben van a kiváltó oka. Ezért hiába irják itt sokan azt, hogy egyél, és ne lásd magad kövérnek, ha egyszer a tudatodnak, a józan eszednek az a parancsa, hogy ne egyél és a szemeid kövérnek látnak. Az evés undorral tölt el és a testedet is utálod. Miért utálod magad? Egyetértesz azzal, hogy szeretned kellene magad? A testünkben vagyunk. Ha a testünket sanyargatjuk magunkat sanyargatjuk. Valóban a pszichiáter tud segiteni, mert ki tudná deriteni, hogy miért nem szereted magad. Remélem, hogy még visszaforditható az állapotod és meggyógyulsz. Nem tudom a családod, a barátaid, a tanáraid a háziorvosod miért nem veszik észre, mi van veled. Felelősek érted. Lehet, hogy ők azt hiszik, hogy csak hülye vagy, és ha akarnál ennél rendesen? Ez butaság és tájékozatlanság.
2009. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
36%
Én olyat ismertem, hogy tök csúnya volt egy lány, de ezt nem merte bevallani és mindig testtömeg problémára hivatkozott amiért sikertelen volt a pasiknál. Sztem olyannak van gyakran ilyen elmebaja, aki olyan dologban csúnya amiben nem lehet változtatni és kivetíti egy olyanra amin lehet.
2009. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter!! De sűrgősen!
2009. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%

És a szüleid?Ne haragudj de egy anya hogy nem vesz észre ilyet és hogy engedheti meg,hogy 3-4 napig ne egyél!!!!!!!

A gyomorsavad szét fogja marni a gyomrod!Tele lesz fekéllyel és a kórházi ágyat fogd nyomni!

2009. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Becsapom egy kicsit anyut, úgy nem veszi észre.. :§ Mert csak úgy teszek mintha ennék... Elrejtem a kaját. Amikor még suliidő volt észrevette, hogy kevesebbet eszem, így 4 szendvics helyett csak 2, vagy egyet csomagolt.
2009. júl. 11. 21:54
 16/61 anonim ***** válasza:
97%
FOGD MÁR FEL VÉGRE, HOGY MEG FOGSZ HALNI!!! KÉPZELD EL A KOPORSÓDAT MEG A TEMETÉSEDEN A GYÁSZOLÓ TÖMEGEKET MEG A JAJVESZÉKELŐ SZÜLEIDET! AZ ÉLETED NEM CSAK A TIÉD, HANEM A SZERETTEIDÉ IS! ORVOSHOZ HÉTFŐN!!!
2009. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
86%
Nem fog elmenni orvoshoz,mert ez neki tetszik!Csak majd anyu fogja hajánál fogva berángatni a mentőbe,mikor már 20 k-osan nem fog bírni felállni sem!Addig felesleges mondani neki bármit!Anyud akkor is 1 barom,hogy nem látja,hogy 40 kg vagy!És ez még neki is természetes!Meg van az új Naomi Cambell!Ez i hülye az is hülye!
2009. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg ha nem kivehető még a medencéd akkor fúúúú de dagadt disznó vagy!Lassan pont annyi kg-os leszel ahány éves!Fogyjál még hozzá!Az úgy trendi lesz!De szép is leszel Istenem....majd küld képet,hogy hányhassak!

Utolsó voltam!

2009. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
94%
És a csuklódnak miért kell vékonynak maradnia?Mert akkor a gyűrűket is tudod karkötőnek használni???
2009. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]


Nézd!Azért ezek elég szépek!Te is ilyen akarsz lenni?Na hajrá!

2009. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!