Ez skizofrenia?

Figyelt kérdés
Jutnak eszembe dolgok es akkor a fejembe megy zene vagy masoknak a hangja, hogy mit mondanak de igy ossze vissza es mar annyira felek, hogy skizofrén lettem, hogy most szorongok.. de főleg amikor fáradt vagyok akkor van ez, ezek nem ilyen külső hangok mert azt olvastam a skizofrénnek külső hang jön mintha valaki ott lenne mellette, hanem ilyen össze vissza dolgok jutnak eszembe pörög az agyam stb stb
ma 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáim vették észre, ők vittek el dokihoz, legalább egy évbe telt, mire lett betegségtudatom.A gondolat nem hang, előbb leírtam, hogy mi a különbség a hang meg a gondolat között.
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Értem de úgy értem hogy gondolatba valaki beugrik és hallom amit mondott vagy ilyesmi de masodpércekre csak vagy például a zene a fejembe maradt és másodpercek alatt hallom
ma 12:21
 13/15 anonim ***** válasza:
Én már írtam neked kérdező, hogy keres fel egy pszichiátert! És meséld el neki. Majd a pszichiáter zárt osztályra küld. Ahol évtízekig be leszel zárva, és le leszel szedálva.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez mind normális, ne aggódj.
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13- de miért kell ilyeneket írni… hidd el én is bele fáradtam már ,hogy örökké történik valami velem így mentálisan
ma 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!