Ez skizofrenia?

Figyelt kérdés
Jutnak eszembe dolgok es akkor a fejembe megy zene vagy masoknak a hangja, hogy mit mondanak de igy ossze vissza es mar annyira felek, hogy skizofrén lettem, hogy most szorongok.. de főleg amikor fáradt vagyok akkor van ez, ezek nem ilyen külső hangok mert azt olvastam a skizofrénnek külső hang jön mintha valaki ott lenne mellette, hanem ilyen össze vissza dolgok jutnak eszembe pörög az agyam stb stb
ma 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt [link] ezen az oldalon nagyon jól leírják mi a skizofrenia, és mi a skizofrenia tünetei. Ennek alapján mérd fel hogy neked vannak-e ilyen tüneteid. Ha igen azonnal fordulj pszichiáterhez! Ha nincsennek a cikkben le írt tüneteid, akkor is érdemes egy pszichiátert felkeresni és segítséget kérni.
ma 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem merem el olvasni mert be mesélem magamnak a tüneteket, amiket leírtam az alapján szerinted skizofrén vagyok?
ma 11:31
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, te is érzed, hogy ez nagy eséllyel hipochondria.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3.: Természetesen nem arra írtam, hogy igen, hogy skizo lennél, hanem hogy hipochonder. Nyugodj meg.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sokat figyelek magamra es szinte mindig porog az agyam..
ma 11:42
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, en skizofrén vagyok, és amit te tapasztalsz, azok a gondolataid

Amit én hallok hangot, azt úgy érzékelem, mintha kívülről jönne, ez mellett vannak olyan gondolataim, mint neked.

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gondolat is lehet hang?
ma 11:58
 8/15 A kérdező kommentje:
Amugy honnan tudtad meg skizofren vagy? Nem ugy van hogy nincs betegseg tudatjuk?
ma 11:58
 9/15 anonim ***** válasza:
8.: Gondolom, feltűnt neki, hogy hallucinál, ami már nem egy normális tünet.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Aza baj ha így folytatom én is hallucinálni fogok..
ma 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!