Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichózis alatt állnék?

Pszichózis alatt állnék?

Figyelt kérdés

Kb egy hete olyan furán érzem magam. Nehéz, stresszes időszakom van ráadásul mindig is erősen szorongó és depresszióra hajlamos voltam a pánikbetegség mellett. Mostanság teljesen rákattantam a hallucináció témájára és már a koncentráció is nehezen megy. Folyamatosan rágódom rajta, hogy nehogy halluzzak. Aztán az elmúlt két napban minden egyes lefekvés után szinte azonnal rámtörtek képi, illetve hangos hallucináció féleségek. De ezt úgy kell elképzelni mintha nem lennék ura a gondolataimnak úgy rámtörnek ezek, és teljesen bepànikolok. Felfogom, hogy ezeket csak beképzelem, de mégis ijesztő ez az egész és olyan valós gondolatok gyötörnek közben, mintha a tudatalattimban történnének meg azok a furcsaságok, amiket beképzelek ilyenkor. Nem akarom, hogy rosszabbá fajuljon. Egész eddigi életemben rettegtem a skizofréniától, pedig a családban senkinek sem volt ilyen vagy ehhez hasonló mentális betegsége. Most viszont attól félek, hogy ez már az.


U.i: Drogokat sose szedtem és inni sem iszok.



szept. 17. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, es mar kiraktad ezt a kerdest, ne kezdjunk bele megint, hogy a haverod skizofren es te meg ragodsz, hogy te is az vagy es vegre elmentel pszichiaterhez csak egy szarhoz, azota csond lett. most meg visszatertel es kezdodik ujra.
szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de nem tudom kiről beszélsz. Nekem ebben a témában ez az első kérdésem, és amúgy sincs skizofrén barátom.
szept. 17. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hipochondira
szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az alkohol igenis drog. a nyugtató is az.
szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!