Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges vajon hogy hipnózis...

Lehetséges vajon hogy hipnózissal, vagy autogén tréninggel elfelejtjük egy emberi dolog létezését, ami nagy kárt okoz nekünk? Akik jártasak a témában, segítsenek.

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen más módszerrel.

Ez furcsán fog hangozni, de a szex létezését szeretném teljesen elfelejteni.

Nincs már más mód hogy megnyugodjak, mert aszexuális vagyok és UNDORODOM ettől.

Elegem van hogy minden erről szól, hogy felnőttként ezt csinálni kellene, hogy a családom rám akarja erőltetni hogy legyen férjem, hogy mindenki képes rá csak én nem.

Undorodom attól hogy mennyi ember utalt már arra hogy ezt akarja tőlem.

Undorodom az érintéstől, már a köszönés miatti érintéstől is, nem akarom hogy ilyen megtörténjen többé velem.


Kényszeres vagyok sajnos és ha arra gondolok kényszeresen hogy a családtagjaim ilyet csináltak, el tudnám hányni, majd bőgni magam.


Képtelen vagyok elképzelni hogy ennyi ember ezt csinálni tudta/akarta és hogy ennyi ember született belőle.


Nyilván ezután is szembejönne velem, de legalább nem tudnám hogy mi az.

Olyan akarok lenni mint egy gyerek aki még nem tudja hogy mi ez.


Van olyan hipnózis amivel ezt el lehetne érni?



jún. 20. 12:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
A nagy hiszti közepette még mindig nem mondtad, hogy a doki mit javasolt.
okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

21 aki ezt hisztinek nevezi azzal felesleges diskurálni

Nem voltam még érdemben dokinál

okt. 3. 16:38
 23/25 anonim ***** válasza:
52%

#20 csak akkor ez is egy plusz gondod, ami különbözős attól agondodtól, hogy undorító a szex. az, hogy közben meg csak a szexet tudod elképzelni az életed értelmének.


mert amúgy pl lehetnél apáca is. vagy tudós, aki a világ megértésének szenteli az életét, vagy politikus vagy szociális munkás aki meg a közjónak stb stb. Sok fajta élet van. Csak valamiért az a fura helyet nálad, hogy a szexuális csak a vonzó neked. miközben undorodsz tőle.


"A módszer lenne a legjobb amivel blokkolhatom ezt az egészet a fejemben, ha elfelejteni nem is lehet."

ez megint a repüléses dolog. ez a blokkolás lehetetlen ebben a világban. kérdés ilyen feltételek mellett hogyan tovább.

okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

24 ezt meg hol mondtam hogy majd pont ÉN tudom elképzelni a szexet az életem értelmének?!

Az a nagy gondom hogy bele vagyok kényszerítve egy olyan világba, ahol MÁSOK akarják azt elhitetni hogy ez az ocsmány állati szar az élet értelme.

És nekem az undorommal ezen a bolygón kell élnem, mindenféle zaklatásnak kitéve.


Igen, gondolom hogy belőled is nagyon könnyedén lehetne tudós. Vagy bárki másból itt a gyakorin.

Ez nagyon releváns válasz.

Amúgy még a tudósok is élnek ezzel.

Ateistaként nehezen lehetnék apáca.

Látod milyen szélsőséges dolgokat hozol fel “megoldásként”?

Másrészt ha még apáca is lennék, akkor is itt lenne a fejemben ez az ocsmány dolog, meg az is hogy az élet, a társadalom ezt elvárja hogy felnőttként ezt csináljam, ez lenne a normális. Undorító komolyan.

Persze a férfiaknak könnyű megkapni egy szép nőt, a nő a sokkal szebb, kifinomultabb nem.


Hogy hogyan tovább? Sehogy. Marad a vergődés meg a szenvedés mint eddig.

okt. 4. 03:41
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha ez így működne, rettentő nagy üzlet lenne benne és már rég bejáratott dolog lenne. Emberek milliói fizetnének nagy összegeket, hogy elfelejtsék végleg például az exüket, vagy a traumáikat, meg kábé akármit.

De sajnos ilyen csodák nincsenek, ezekkel meg kell küzdeni. Neked például ezzel a feszkóval, ami benned van, kezdened kell valamit.

ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!