Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges vajon hogy hipnózis...

Lehetséges vajon hogy hipnózissal, vagy autogén tréninggel elfelejtjük egy emberi dolog létezését, ami nagy kárt okoz nekünk? Akik jártasak a témában, segítsenek.

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen más módszerrel.

Ez furcsán fog hangozni, de a szex létezését szeretném teljesen elfelejteni.

Nincs már más mód hogy megnyugodjak, mert aszexuális vagyok és UNDORODOM ettől.

Elegem van hogy minden erről szól, hogy felnőttként ezt csinálni kellene, hogy a családom rám akarja erőltetni hogy legyen férjem, hogy mindenki képes rá csak én nem.

Undorodom attól hogy mennyi ember utalt már arra hogy ezt akarja tőlem.

Undorodom az érintéstől, már a köszönés miatti érintéstől is, nem akarom hogy ilyen megtörténjen többé velem.


Kényszeres vagyok sajnos és ha arra gondolok kényszeresen hogy a családtagjaim ilyet csináltak, el tudnám hányni, majd bőgni magam.


Képtelen vagyok elképzelni hogy ennyi ember ezt csinálni tudta/akarta és hogy ennyi ember született belőle.


Nyilván ezután is szembejönne velem, de legalább nem tudnám hogy mi az.

Olyan akarok lenni mint egy gyerek aki még nem tudja hogy mi ez.


Van olyan hipnózis amivel ezt el lehetne érni?



jún. 20. 12:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Csak a halál végez tökéletes memória takarítást, de az mindent visz veled együtt.


Pont ezt szeretném de csak kíméletes módszerrel

Azt meg nem könnyű megtalálni


Nagyon szomorú hogy ezt írja mindenki, reméltem hogy lesz valakinek valamilyen módszer ötlete vagy ajánl egy hipnotizőrt

jún. 25. 03:09
 12/25 anonim ***** válasza:

Ha így halsz meg következő életedben is ez lesz :D


Amúgy ahogy idősebb leszel egyre könnyebb lesz, mert mindenki egyre jobban csak a saját szarával foglalkozik. Oldd meg, hogy anyagilag stabil legyél és akkor jó leszel.


Egyébként amiatt, hogy egy alap érintés is borít nem csak a szexuális, szerintem ez valami általánosabb dolog, a szex csak alesete mert az is érintéssel működik.


Amúgy mi van az állatok érintésével, vagy tárgyakéval?

okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem hiszek a következő életben.


Ezt a mostanit kellene megoldanom, mert sajnos egyre durvább ez a dolog nálam.

Egyre inkább képtelen vagyok elképzelni az embereket ezt csinálni, de közben valahol irigylem is őket mert nyilván ez kellene a “normális élethez”


Sőt, ha erős lenne a gyomrom, akkor már lehetnék nagyon gazdag is…

Sőt valójában nem is kellene hozza erős gyomor mert próbálkozott már többször is átlagos vagy annál szebb gazdag férfi, nyilván nem tudtak hogy hogy állok ezzel a dologgal.


Valójában az eritnessel nincs gondom. HA attól jön aki nagyon nagyon tetszik, de ez nálam nagyon ritka.

Viszont ez a bizonyos cselekedet tőle is ocsmány lenne.


Állatok érintése? Hát nyilván ha egy tiszta cica, az bármikor, ha egy hal attól meghalnék.


Nekem erre tényleg csak az lenne a megoldás, ha kitorolnek ennek az emlékét belőlem, mert az egésztől hányok, azt meg képtelen vagyok felfogni hogy ennyi milliárd ember ebben benne van. Főleg a nem szépek

okt. 2. 13:19
 14/25 anonim ***** válasza:

Ahogy idősödsz egyre jobban le fogod szarni, hogy mi normális. A kérdés az lesz mit akarsz.


Ebbe a hal vagy nem tiszta cica irányába nem érdemes tovább menni? Nem lehet, hogy a nyálkás közeg? Vagy az az érzés, hogy nem higénikus?


Amúgy mi van ha te érsz magadhoz úgy?


lábjegyzet: attól, hogy egy csávó meg akar baszni még nem biztos, hogy feleségül is venne.

okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Te ugye a modell lány vagy, aki fantáziaférfiakba szerelmes?
okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

14 am hát most sem 19 éves vagyok már és ahogy idősödöm, egyáltalán semmi nem változik.

A halat csak azért hoztam fel, mert attól undorodom a világon a legjobban. A második a csótány, vele azonos szinten van ez a dolog amiről kiírtam a kérdést.

De a szöcskétől is undorodom, az meg nem nyálkás


A lábjegyzetet nem értem..

de felesleges is a diskurzus, mert többen is leírták, hogy nincs olyan módszer, amit én keresek sajnos, úgyhogy szenvedek tovább.

okt. 2. 22:52
 17/25 anonim ***** válasza:
#16 szeretnék repülni, mint a madarak, de sajnos nem lehet így hát végig szenvedem az életet.
okt. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Hát azért kicsit másról szól a két dolog, nem gondolod?

Azért ez egy elég gyerekes példa volt.

Repülni az ember nem tud(bár vannak alternatívák csak nagy eséllyel belehalsz egy szárnyas ruha repülésbe), a másikat meg “nagy kultusz” veszi körül, csak azt kell látnom hogy boldog boldogtalan is tudja csinálni szinte bárkivel.

Rengeteg nőnek ez a megélhetése, hogy csinálja.

Én meg fel sem fogom hogy van ilyen.

Azért a kettő között van némi különbség.

És hogy nem kellene szenvednem szerinted? Belemenni abba amitől ennyire undorodom(amit folyamatosan javasolnak) vagy csak simán kapcsoljam át az agyam és ne érezzek úgy mint amit most ide leírtam?

Egyiket sem fogom tudni megtenni.


Ezért szeretném, ha nem is elfelejteni, de valahogy blokkolni ezeket a gondolatokat a fejemben, hogy ne képzeljem el, hogy másik miket csinálnak meg főleg kikkel.

Bár ha egy adonisz meg egy istennő van együtt, nekem az is ocsmány.

Az hogy a felmenőim ilyet csináltak, amiatt a gondolat miatt meg legszívesebben fejbelőném magam, csak hogy ne kelljen tudnom. Ez van


Látod te is, hogy nekem az lenne a megoldás, hogy hipnózissal törlik a szex létezésének tudását a fejemből.

okt. 2. 23:43
 19/25 anonim ***** válasza:
A példám elfogadja, hogy ez neked lehetetlen(akár a szex, akár az agytörlés). Épp úgy, mint nekem a repülés. És amit mondani akar az, hogy ha ez lehetetlen, akkor lehet mást kéne csinálni helyette.
okt. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

De nagyon sok éve nem tudok mást csinálni helyette

Szerinted akkor kiírtam volna ide a kérdést?

Megbékélni ezzel én nem fogok, bármennyire is ebbe az irányba akarnak terelni..

A módszer lenne a legjobb amivel blokkolhatom ezt az egészet a fejemben, ha elfelejteni nem is lehet.

okt. 3. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!