Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges vajon hogy hipnózis...

Lehetséges vajon hogy hipnózissal, vagy autogén tréninggel elfelejtjük egy emberi dolog létezését, ami nagy kárt okoz nekünk? Akik jártasak a témában, segítsenek.

Figyelt kérdés

Vagy bármilyen más módszerrel.

Ez furcsán fog hangozni, de a szex létezését szeretném teljesen elfelejteni.

Nincs már más mód hogy megnyugodjak, mert aszexuális vagyok és UNDORODOM ettől.

Elegem van hogy minden erről szól, hogy felnőttként ezt csinálni kellene, hogy a családom rám akarja erőltetni hogy legyen férjem, hogy mindenki képes rá csak én nem.

Undorodom attól hogy mennyi ember utalt már arra hogy ezt akarja tőlem.

Undorodom az érintéstől, már a köszönés miatti érintéstől is, nem akarom hogy ilyen megtörténjen többé velem.


Kényszeres vagyok sajnos és ha arra gondolok kényszeresen hogy a családtagjaim ilyet csináltak, el tudnám hányni, majd bőgni magam.


Képtelen vagyok elképzelni hogy ennyi ember ezt csinálni tudta/akarta és hogy ennyi ember született belőle.


Nyilván ezután is szembejönne velem, de legalább nem tudnám hogy mi az.

Olyan akarok lenni mint egy gyerek aki még nem tudja hogy mi ez.


Van olyan hipnózis amivel ezt el lehetne érni?



jún. 20. 12:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
A kezelőorvosod mit mondott minderre?
jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.
jún. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Szinte minden ismerősöd és rokonod rendszeresen csinálja / csinálta, heti, vagy akár napi szinten többször is, sokan közülük épp ebben a pillanatban cserélnek testnedvet, ráadásul sokszor a legabszurdabb pozitúrákban, amikre még álmodban sem gondolnál.

Azt javasolnám, hogy nézz rengeteg poreszt, de képzeld oda a barátaid, családtagjaid, az segít elfogadni a dolog természetes mivoltát.

jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Én azoktól undorodom, akik a ruha alapján ítélkeznek, mert annak szerintem csak annyi a dolga, hogy takarja a testet. Mért nem mindegy, hogy egy szakadt farmerben és papucsban megyek-e a hivatalba, munkába, templomba vagy színházba? Miért olyan felszínes és képmutató az egész világ?
jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Szinte minden ismerősöd és rokonod rendszeresen csinálja / csinálta, heti, vagy akár napi szinten többször is, sokan közülük épp ebben a pillanatban cserélnek testnedvet, ráadásul sokszor a legabszurdabb pozitúrákban, amikre még álmodban sem gondolnál.


Nem kellett volna ezt leírnod mert pontosan ettől vagyok rosszul

Nem erről a részéről akartam most beszélni hanem reméltem hogy lesz valakinek valamilyen jó tapasztalata hipnozissal kapcsolatban

Csak azért irtam le hogy miről van szó, mert szerettem volna érzékeltetni hogy mennyire súlyos a dolog és hogy tényleg kellene a hipnozis vagy valamilyen gyógyszer amivel felejteni tudok.


Hallottam hogy vannak nagyon durva gyógyszerek amik kiütik az embert, akkor csak van már olyan is, ami kitorol valamit a fejedbol teljesen.


Minden napom undorral telik meg önváddal hogy nem vagyok normális, viszont számomra az nem normális hogy ilyen megtörténik.

Ezért szeretném ezt elfelejteni.

jún. 23. 13:41
 6/25 anonim ***** válasza:

Ez így valóban igen nehéz lehet, s nagy szenvedést okozhat nap mint nap.


Az autogén tréning teljesen másra való (egy relaxációs technika, amelyet a stressz csökkentésére, a szorongás enyhítésére és az általános mentális és fizikai jóllét javítására használják).


Sajnos a hipnózis sem alkalmas arra, hogy valaki teljesen elfelejtse a szex létezését/jelentését; ez nem így működik. Nem is vállalná ezt megfelelő képzettséggel rendelkező szakember.


Olyan gyógyszer ugyancsak nincs, amivel ezt az állapotot (a szex létezésének/jelentésének elfelejtését) el lehetne érni; nem létezik olyan gyógyszer, ami egy konkrét gondolatot/tudást törölne az agyunkból.


Egyrészt azt írod, hogy „undorodom attól, hogy mennyi ember utalt már arra, hogy ezt akarja tőlem”, másrészt azt is írod, hogy „nyilván ezután is szembejönne velem, de legalább nem tudnám, hogy mi az. Olyan akarok lenni, mint egy gyerek, aki még nem tudja, hogy mi ez”. Abba belegondoltál, hogy ha ez (azaz, hogy elfeledd a szex létezését/jelentését) bárhogyan is sikerülne (jelenlegi tudásunk alapján ez így nem fog sikerülni...), akkor ha valaki utána „ezt” akarná tőled, akkor lehet, hogy bele is mennél, pont amiatt, mert akkor nem tudnád, hogy mi is ez (és hogy valójában nem akarsz belemenni)?


Amennyiben a kényszerességedet szakember diagnosztizálta, akkor azt gyanítom, hogy nem zárkózol el a szakembertől való segítségkéréstől. Azt javaslom, hogy keress fel államiban egy pszichiátert, aki aztán majd el tud küldeni klinikai szakpszichológushoz, vagy – amennyiben megengedheted – keress magánban egy klinikai szakpszichológust, pszichoterapeutát, s meséld el neki azokat, amiket itt is leírtál. Biztosan segíteni fognak abban, hogy közösen valami megoldást találjatok, feltárjátok ezt az egészet. Javaslom minél hamarabb, hogy minél hamarabb enyhülhessen a szenvedésed.

jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egy klinikai pszichológus tudna neked segíteni. Bízd rá, hogy milyen technikával.
jún. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Abba belegondoltál, hogy ha ez (azaz, hogy elfeledd a szex létezését/jelentését) bárhogyan is sikerülne (jelenlegi tudásunk alapján ez így nem fog sikerülni...), akkor ha valaki utána „ezt” akarná tőled, akkor lehet, hogy bele is mennél, pont amiatt, mert akkor nem tudnád, hogy mi is ez (és hogy valójában nem akarsz belemenni)?



Igen ez jogos kérdés, de sajnos így is lefagyok közeledésre és érintésre is, akar az utcán, nem kell ahhoz az hogy ne tudjam hogy miről van szó

Belemenni meg sosem mennék bele mert ahogy mondtam ennél jobban semmitől sem undorodom a földön.


Magamtól tudom hogy kenyszerbeteg vagyok, nem kellett ahhoz orvos

Ovis korom óta az vagyok.


Sokáig az még nem is érdekelt hogy ez létezik csak engem hagyjanak békén, de egyrészt nem hagytak békén mert a férfiak nyomultak, ráadásul ebben is szerencsétlen vagyok mert leginkább olyanok akikről extrém módon undorodom, de most már nem akarom hogy kísértsen ez tovább


Tudom hogy fennáll a veszélye hogy hajléktalan leszek ha nem megyek férjhez és emiatt zaklat a családom hogy legyen már párom és tudom hogy mennyivel, 1000x könnyebb lenne az életem ha segítene egy pár, pontosan ezért már átment öngyűlöletbe hogy ilyen vagyok.


Sokszor már azt kívántam hogy bárcsak erős lenne a gyomrom és mindenkivel együtt tudnék lenni, mint rengeteg nő.


Ezt a legrosszabb látnom hogy boldog boldogtalan, okos hülye, szép ronda, mindenki képes erre csak én nem…

Ezért akarom ezt elfelejteni hogy ne vádoljam magam tovább

jún. 24. 03:21
 9/25 A kérdező kommentje:

Ez így valóban igen nehéz lehet, s nagy szenvedést okozhat nap mint nap.



Jól modtad, ezért vennék be gyógyszert, ha lenne olyan ami biztos módszer

jún. 24. 03:22
 10/25 anonim ***** válasza:
A demencia és egyéb memória zavarokkal járó betegségek sem tudják teljesen feledtetni. Csak a halál végez tökéletes memória takarítást, de az mindent visz veled együtt.
jún. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!