Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki például példának okáért...

Klarikkornel kérdése:

Aki például példának okáért 1989-ben született meg még kis gyerek korában nem tudták diagnosztizálni a fejlődési és a születési rendellenességeket!?

Figyelt kérdés

Én akkor születtem meg de mindig csak bolondnak és hülyének nullának szánalmasnak és szerencsétlennek könyveltek el magukban az emberek akik ismertek szemétnek minden rossznak:-(:-(:'-(

Egy sni-it,vagy adhd-t autizmus spektrum zavart!!??

szorongásos személyiség zavarokat és depressziót!!??



jún. 2. 22:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Rossz volt ebben élni még mindig és halálom napjáig is.
jún. 2. 22:05
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Na ezt most próbáld meg érthetően is leírni.
jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Van 82-ben született ismerősöm, aki már akkor autista diagnózist kapott.
jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%
Mi a kérdés?
jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
72%
Nem lehet, hogy kicsit igazuk van?
jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Tamastatt, új neved van?

Miért nem mész már végre el egy pszichiáterhez?

Egyébként valószínű, hogy csak nagyon alacsony az intellektusod. Már leírtuk, hogy az adhd, autizmus nem ez. Az sni pedig nem betegség, hanem oktatási kategória azoknak, akiknek megsegítésére van szükségük.

jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs új nevem és már voltam több szakettőnél szakértői bizottságnál de csak egyszerű szorongásnak és depressziónak könyvelték el a helyzetemet donnya szenyóra rosaura!!!
jún. 2. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
És ha diagnosztizálnak akkor mi van? Semmi se változik. Szedd össze magad és koncentrálj. Ezt a szöveget egy snis vagy adhds letudta volna írni helyesen. Te csak nem tanultad meg
jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha voltál már több szakértőnél és szakértői bizottságnál is akkor valószínű, hogy a depresszión és szorongáson kívül nincs más bajod! Nem értem, hogy miért akarsz bemagyarázni magadnak más problémákat.
jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg fejlődési rendellenességet tudtak már akkor és korábban is diagnosztizálni. Hiszen sok már ránézésre is látszik. Az autizmus esetén akkoriban általában csak a súlyos eseteket tudták felismerni.
jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!