Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel szoktátok ki/leta...

Hogyan/mivel szoktátok ki/letakarítani a gyerek tolltartóját?

Figyelt kérdés
jún. 2. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Első év után megpróbáltam, semmi látszatja nem volt. Mosógépbe nem dobható, mert valószínűleg papír merevítése van. Csodaszivaccsal nem jött le semmi, egyébként meg egy nap alatt ugyanolyan lenne, mert azért olyan, mert rosszul tolta be a ceruzákat és így lett firkás.
jún. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel.
jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha papirral merevitett verzio, akkor koromkefe es egy pici mosogatoszer.

Ha sima, akkor mosogep.

jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Semmivel.

Ha elkoszolodik a tanév alatt másik évben kap másikat.

jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is ezen gondolkodtam a minap, aztán arra jutottam, hogy érdemben nem tudom sehogy. Bohóckodhatok a belsejével nedves törlővel, kefével vagy hasonlókkal, de kívül is koszos, azzal nem tudok mit kezdeni. A maradék 3 hetet már kibírja, aztán köv. tanévre kap másikat.
jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Minden evben ujat veszek. Ars Unat szererjuk,6 e ft korul van de rongyosra megy ez is. Popsitorlovel neha attorlom belul azert.
jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kanderanszky György ***** válasza:
53%

Izopropil alkohol a megfelelő lötyi neve. (IPA) Mer az ipafai papnak fapipája van... :)

Amúgy ez olyan alkoholféleség, ami teljesen vízmentes, így papírból, sárga csekkből is ki lehet mosni vele a zsírfoltot nyomtalanul, nem károsítja annak rost szerkezetét. Az alkoholos filc, tintafolt, zsírfolt, amit ez az anyag reggelire eszik és kellemesen böfög utána. Beszerzési hely: ipari lemosó folyadék elektronikai boltokban, vagy a patikában is beszerezheted, dupla áron. Amúgy a nem akarod ronggyal, papír törlőkendővel, pzs-vel, wc papírral csutakolni, VMD89 néven 400ml-es spray kiszerelésben is létezik. Emberi bőrre azonban ne nagyon kerüljön! Használj kesztyűt, mert felszívódva a májad acetonná alakítja a szervezetben, ami enyhén kellemetlen volna... Szóval nem éppen a pálinkába való alapanyag. :)))

jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!