Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akad köztetek, aki nagycsaládo...

Akad köztetek, aki nagycsaládot akart (3-4-5+gyerek), de azért nem lett, mert anyagilag nem fért volna bele akkora ház, meg a gyerekek eltartása?

Figyelt kérdés

jún. 2. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hármat szeettem volna. Igen, az anyagiak is közbe szóltak, egy 2 szobás lakást tudtunk venni. 2 gyerekünk lett, így is éppen elférünk. Az ellátás még nem is lett volna probléma, mert örökölt volna sok mindent a nagyobbaktól. De a másik ok meg az életkorom. Az elsőt 34 évesen, a másodikat 36 évesen szültem. Így is későnek tartom, 40 körül már semmiképpen nem vállalnék többedik gyereket sem.
jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%

1es, fejlesztéseket vagy gyógyszert nem tudott volna örökölni a nagyobbaktól. Semmi sem garancia sajnos arra, hogy egészségesen születne.


Kérdező: sajnos, hála a nagy családbarát kormányunknak a tervezett 4 gyerekből 1 et mertünk bevállalni.

jún. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló mint az elsőnél. A lakàs àrak elszàlltak, az ellátást felnevelést megoldjuk simán , megoldanánk de plusz 40 misit egy nagyobb lakásra, esetleg házra nemtudunk előrántani. Így marad a kis lakás, egy gyerekkel.
jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!