Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítetenétek? Kérlek :' (

Segítetenétek? Kérlek :' (

Figyelt kérdés

Tenap vagyis ma éjfélkor összevesztem a barátommal tuti el fog hagyni és én sírtam és remegtem az idegtől , megvágtam a kezem és bevettem egy levél xanaxot amitől ma fél 2kor keltem fel de nagyon rosszul vagyok olyn mintha kába lennék, nehezemre esett kikelni az ágyból, mindig visszahúzott, alig bírtam felkelni aztán nehezemre esik járni majdnem összerogyok és állni is nehéz, kicsit szédülök és a látásom is lassabb vagyis nehezebb ne m tudom elmondani. Nagyn félek biztos el fog hagyni a párom de én azt nem bírnám ki. a családi helyzetem is nagyon rossz, a fél családomnak idegi betegésgei vannak .most ez mielyen hatással lesz a szervezetemre_?

hogy lehet idegösszeroppanással korházba kerülni mert komolyan most ez lenne a legjobb ha vmi orvos látna szerintem szociális fóviám is van és vissza-visszatérő depresszió, a szüleimnek nem tdok elmondani semmit, meg nem is veszik észre rajtam azt hiszik csak rossz kedvem van, mit csináljak?:'( 17/l


2010. aug. 21. 14:01
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

köszönöm... már azt hiszem jobban vagyok... és megpróbálok keresni egy pszichológust.

mégegyszer köszönöm mindenkinek!

2010. aug. 22. 14:06
 32/33 A kérdező kommentje:

amúgy a barátom nem is tud erről..meg nem is fogom neki elmondani.. sőt azóta nem is beszéltünk... tudom, hogy "nem érdemel meg", de az a baj, hogy belé vagyok szerelmes, mással nem is tudnék lenni, pedig már próbáltam. :S

nagyon rendesek vagytok, hogy foglalkoztatok velem!

2010. aug. 22. 14:12
 33/33 anonim válasza:
Későn írok, de ha még olvasnád.. az 1ik legjobb haverom csinálta ugyanezt egy lány miatt, aki elég szemét volt vele és a srácnak 4év kellett ahhoz, hogy végre lábra álljon. Eddig csajozott, de durván minden este mással kb, és most végre komoly kapcsolatot is szeretne, mert hiányzik neki. Így jött össze, de legalább elfelejtette. Amúgy szerintem meg egy elmélkedős este kellene neked, amikor is végig futtatod magadon, hogy mihez is szeretnél kezdeni az életedben, a másik meg a barátok!!! Legalább egy igaz barát, aki meghallgat, aki ott van és te is neki és pár haver akivel partizol, mert az kell, h levezesd a feszkót:D
2010. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!