Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítetenétek? Kérlek :' (

Segítetenétek? Kérlek :' (

Figyelt kérdés

Tenap vagyis ma éjfélkor összevesztem a barátommal tuti el fog hagyni és én sírtam és remegtem az idegtől , megvágtam a kezem és bevettem egy levél xanaxot amitől ma fél 2kor keltem fel de nagyon rosszul vagyok olyn mintha kába lennék, nehezemre esett kikelni az ágyból, mindig visszahúzott, alig bírtam felkelni aztán nehezemre esik járni majdnem összerogyok és állni is nehéz, kicsit szédülök és a látásom is lassabb vagyis nehezebb ne m tudom elmondani. Nagyn félek biztos el fog hagyni a párom de én azt nem bírnám ki. a családi helyzetem is nagyon rossz, a fél családomnak idegi betegésgei vannak .most ez mielyen hatással lesz a szervezetemre_?

hogy lehet idegösszeroppanással korházba kerülni mert komolyan most ez lenne a legjobb ha vmi orvos látna szerintem szociális fóviám is van és vissza-visszatérő depresszió, a szüleimnek nem tdok elmondani semmit, meg nem is veszik észre rajtam azt hiszik csak rossz kedvem van, mit csináljak?:'( 17/l


2010. aug. 21. 14:01
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal hívd fel a 104-et mondd el amit itt leírtál, és hogy rosszul érzed magad - máris a megfelelő helyre kerülsz! Itt nem tudunk ennél többet segíteni! ( egy mentős)
2010. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
nem merem mert anyukám meg fog ölni emiett :'(
2010. aug. 21. 14:05
 3/33 A kérdező kommentje:
nem fogok magamtól jobban lenni? mármint ezek a tünetek
2010. aug. 21. 14:07
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hallgatnod kellene az elsőre, elvileg Ő az adott területen dolgozik, szóval tutira ért hozzá.
2010. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
A levél xanax 10 darab? Mekkora? 0,25-ös vagy 0,5-ös? Egyébként szerintem is mentő kell.Nem mindegy, hogy anyud ordít, vagy esetleg fogyatékos leszel egész életedben
2010. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%
... ezért felvágtad az ereidet? Én anyud helyében eldugnám a Xanaxot is, túl fiatal vagy még, hogy megértsd, ennyitől nem dől össze a világ! De ha a családban többször előfordult idegi probléma, akkor hajlamos vagy rá te is. Kezeltetni kéne! A barátodat meg megértem..
2010. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
nem akarok oda menni, biztos kinevetnének, vagy hánytatnáak, de én azt nem akarom, amúgy is már biztos felszívódott a gygógyszer, ha visszavekszem aludni nem fog elmúlni??
2010. aug. 21. 14:16
 8/33 A kérdező kommentje:
csak 0,25ös volt. ettől fogyatékos lehetek??:'(
2010. aug. 21. 14:17
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok - NEM FOGSZ MAGADTÓL JOBBAN LENNI! - a gyógyszer nagyrésze már felszívódott a szervezetedben, de a lelki problémák, a szorongás nem múlik el magától, a gyógyszer okozta kábulatban komoly kárt okozhatsz magadban, ha megint jön egy krízis! Nem fog senki bántani, szakemberek elé kerülsz, erre van szükséged! Nem hiszem, hogy Anyudnak az lesz az első, hogy leszidjon, ez komoly dolog, ő is félt téged ( mégha rosszak is a családi körülmények)! Márcsak azért is megkönnyebbűlsz, ha kiemelnek ebből a környezetből, hidd el máris jobbanm át fogod látni a dolgokat!
2010. aug. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz ettől "fogyatékos", de tény, hogy rendesen kiüt!! Ki kell pihenni, sürgősen (hacsak nem gyomormosás, de ehhez már nem értek).
2010. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!