Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítetenétek? Kérlek :' (

Segítetenétek? Kérlek :' (

Figyelt kérdés

Tenap vagyis ma éjfélkor összevesztem a barátommal tuti el fog hagyni és én sírtam és remegtem az idegtől , megvágtam a kezem és bevettem egy levél xanaxot amitől ma fél 2kor keltem fel de nagyon rosszul vagyok olyn mintha kába lennék, nehezemre esett kikelni az ágyból, mindig visszahúzott, alig bírtam felkelni aztán nehezemre esik járni majdnem összerogyok és állni is nehéz, kicsit szédülök és a látásom is lassabb vagyis nehezebb ne m tudom elmondani. Nagyn félek biztos el fog hagyni a párom de én azt nem bírnám ki. a családi helyzetem is nagyon rossz, a fél családomnak idegi betegésgei vannak .most ez mielyen hatással lesz a szervezetemre_?

hogy lehet idegösszeroppanással korházba kerülni mert komolyan most ez lenne a legjobb ha vmi orvos látna szerintem szociális fóviám is van és vissza-visszatérő depresszió, a szüleimnek nem tdok elmondani semmit, meg nem is veszik észre rajtam azt hiszik csak rossz kedvem van, mit csináljak?:'( 17/l


2010. aug. 21. 14:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Végülis választhatsz hívod a mentőket és nem lesz semmi bajod miután kaptál egy gyomormosást, vagy otthon maradsz és komolyabb bajod lesz.
2010. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy kijöjjenek a mentők!!:'( ha bevitetném magam a kórházba, melyik osztályra kellene menni-?,
2010. aug. 21. 14:21
 13/33 anonim ***** válasza:
Sürgősségi
2010. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Gyomormossod már tuti nem lesz, a gyomrodból már rég kiürült a gyógyszer.


FOGADD MEG A MENTŐS TANÁCSÁT!Ezek az emberek nem azért dolgoznak ezen a területen, mert szeretnek más embereket cseszegetni, hanem mert segíteni szeretnének másokon. És neked egyértelműen segítségre van szükséged.

2010. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
jjaj istenem:'( akkor most megmondom anyukámnak vigyen a kórházba :'(
2010. aug. 21. 14:23
 16/33 anonim ***** válasza:
Szólj már anyádnak, vayg hívd a mentőket!!! Bátor voltál bevenni, legyél bátor segítséget kérni!
2010. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Igen állj fel és mondd ezt:

Anyu bekéne menni a kórházba, mert hülyeséget csináltam.

2010. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
te totál hülye vagy. Egy pasi miatt kár ilyet csinálni...attól nem fogod magadhoz kötni mert benyugtatóztad magad, nem fog sajnálni...
2010. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
48%

Feküdj vissza aludni! Már biztos nem lesz bajod a gyógyszertől! Ismerek olyat, aki többet vett be, és nem lett semmi baja. Igaz, nem játék, de tényleg nem szükséges a gyógyszerek miatt bemenned. Nyomorék biztos nem leszel, csak a májad dolgozik most épp nagyon. Nyugi!

Amint jól leszel (testileg), keress egy klinikai szakpszichológust!

2010. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
A mérgezéses osztályra kerülnél. Utána, ha jól vagy, megvizsgál az ügyeletes pszichiáter és vagy kienged téged, vagy beutalnak kórházba, hogy jobban ki tudjanak vizsgálni, vagy terápiára küldenek (elivleg), mert önveszélyes vagy.
2010. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!