Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítetenétek? Kérlek :' (

Segítetenétek? Kérlek :' (

Figyelt kérdés

Tenap vagyis ma éjfélkor összevesztem a barátommal tuti el fog hagyni és én sírtam és remegtem az idegtől , megvágtam a kezem és bevettem egy levél xanaxot amitől ma fél 2kor keltem fel de nagyon rosszul vagyok olyn mintha kába lennék, nehezemre esett kikelni az ágyból, mindig visszahúzott, alig bírtam felkelni aztán nehezemre esik járni majdnem összerogyok és állni is nehéz, kicsit szédülök és a látásom is lassabb vagyis nehezebb ne m tudom elmondani. Nagyn félek biztos el fog hagyni a párom de én azt nem bírnám ki. a családi helyzetem is nagyon rossz, a fél családomnak idegi betegésgei vannak .most ez mielyen hatással lesz a szervezetemre_?

hogy lehet idegösszeroppanással korházba kerülni mert komolyan most ez lenne a legjobb ha vmi orvos látna szerintem szociális fóviám is van és vissza-visszatérő depresszió, a szüleimnek nem tdok elmondani semmit, meg nem is veszik észre rajtam azt hiszik csak rossz kedvem van, mit csináljak?:'( 17/l


2010. aug. 21. 14:01
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

a szemét válaszolóknak nagyon köszönöm..... családi problémáim is vannak bőven....

elmondtam anyukámnak, jól leordított, azt mondta nem visz sehova, mert akkor befektetnének. és ennyivel el van intézve... :(

2010. aug. 21. 15:14
 22/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a mentősnek és a kedves válaszolóknak.. de szerintem se pszichológus se semmi nem lesz ebből, meg se tudnánk fizetni egyébként..
2010. aug. 21. 15:20
 23/33 anonim ***** válasza:
15%
azért mondták ezt mert ez a HELYES! de ha így jobban tetszik akkor elfog mulni 10 perc mulva (nah így jobban tetszik kát hogy HAZUGSÁG)!!!!! amugy meg SZÍVESENEN TE h*lye ......!!!
2010. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
11%
kár*
2010. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeretnél beszélgetni, add meg az msn címed privátban. Én szívesen beszélgetek veled... Nem vagyok pszichológus (egyelőre), de azért talán jobb mint a semmi...
2010. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
74%

Mentős vagyok - sajnálom, hogy ilyen anyukád van! Annak pedig aki azt írta, hogy nem lesz semmi bajod, mert ő ismer olyat aki többet bevett, és jól van... hát láttam már valakit fele ennyitől is kómában, hypoxiás agykárosodással, és sokkal többtől teljesen jól - VAGYIS EGYÉNFÜGGŐ, HOGY KIRE MILYEN HATÁSSAL VAN, NE OSZTOGASS BUTA TANÁCSOKAT!

A vágásokat nem vette észre anyud? ennyire szívtelen hogy lehet, hogy hagyja szenvedni a lányát? :(

Majd írj, hogyan alakulsz!

2010. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Mentős, nagyon köszönöm. a sírástól fájt a fejem, de mostmár kiszűnt, annyi hogy fáradt és álmos vagyok. de remélem nem lesz semmi bajom:( vagy még most ennyi idő után is lehet? mikor nyugodhatok meg, hogy nem történt semmi, vagy miből állapítható meg? csináltassak majd a háziorvossal egy vérképet, vagy mit ajánlanál?

köszönöm mégegyszer..

és hát igen, a szülőket sajnos nem választhatjuk meg...

2010. aug. 21. 17:27
 28/33 anonim ***** válasza:
48%
A szülőket nem választhatjuk meg, csak ezzel egy a baj, hogy a szülőkre addig hivatkozhatsz, amíg még nem vagy felnőtt. Onanntól kezdve a szülőkre való hivítkozás egy nagy önáltatás lenne. Az önrombolás pedig egy menekülés az adott probléma elől (szülők,pasi) a jelenlegi helyzetedbe meg nem hiteles minták miatt mentél bele. Megtanultad őket tudattalanul. Gondolom először öngyilkos akartál lenni a probléma miatt, most hogy nem sikerült, félsz, hogy mi lesz veled. Félmegoldást ne válassz, a problémát a gyökerénél kezeld. Nálad ez összetett trauma valószínűleg. (leendő pszichiáter)
2010. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Na mi lett veled végül?
2010. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ragaszkodsz a barátodhoz mert ő jelenti az egyetlen menedéket. Én is így tettem a barátnőmmel. Azonban a valóság az, amit amikor lehiggadsz belátod, hogy ha ennyire számíthatsz a barátodra akkor nem nagy érték a számodra. Minnél jobban ragaszkodsz hozzá annál jobban el akar majd hagyni. Ahogy látom a szüleidre sem számíthatsz. Én is pont így voltam. A mentősnek igaza volt, meg kellene hallgatni. Ha mégis úgy érzed, hogy megbirkózol a helyzettel akkor tudnod kell, hogy ha nem kerülsz ki ebből a környezetből akkor állandó veszélyben leszel. Nemsokára felnőtt leszel és akkor a saját lábadra kell állnod. Addig egy szakember segíthet. Sőt ha rendbe akarsz jönni akkor menj szakemberhez. te biztosan megértőbb leszel majd a gyerekeddel és jobban fogsz segíteni neked mint az önző anyád. Csak egy csatát vesztettél. A barátoddal vagy nélküle boldog lehetsz ha kezedbe veszed a sorsod irányítását. A pszichológus jelölt segíteni akar, hallgass rá.

Minden jót és szép napot.

2010. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!