Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felnőtteket kérdezem. Szereted...

Felnőtteket kérdezem. Szereted a testvéred?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold is, ha nem.
2017. febr. 25. 20:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon erősen felnőtt vagyok és nagyon szeretem a testvéremet, a húgomat.

Miért szeretem?

Mert egy melegszívű, becsületes ember és örülök, hogy azonosak az emlékeink, a gyökereink.

Egész életünkben számíthattunk egymásra.

Szeretem a családját is, ő is az enyémet.

Egymás gyerekeiért sajátunkként aggódunk, szinte sajátként szeretjük.

Érdekes, az én fiam a húgomra hasonlít, a húgom fia meg rám külsőleg. :)

2017. febr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
56%

Egyke vagyok sajnos:/

Mindig is akartam tesót,de nem lett.. Biztos vagyok benne,hogy imádnám^^

23L

2017. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem is utálom, nincs vele semmi bajom, egyszerűen semmi közünk egymáshoz.
2017. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
98%

Első, jó ilyet hallani. :)


Hát nálunk nem ez a helyzet. Jó volt a kapcsolatunk, majd megromlott, amikor huszonéves lett az öcsém.

Teljesen megváltozott, apánk meghalt pár éve, anyám érzékenységét és gyászát kihasználja teljesen, elverte az apánk sírjára félretett pénzt is. Úgy él otthon, mint egy kis úr, nem hajlandó dolgozni, házimunkát végezni, de a finom ételt, jó ruhát, pénzt kiköveteli, odajáratja a link haverjait. Sajnálom anyámat, nagyon elkeserítő látni, ahogy semmit nem köszönve, hálátlan módon kizsigereli ez a...a testvérem.

Most próbálunk anyám tesóival valamit tenni (ők nagyon jó emberek), mert már romlott anyám egészségi állapota is a sok idegeskedéstől, éjszakai-nappali munkától.


Nem tudom ki tudná ezek után szeretni a testvérét.

2017. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettőt szeretem,mert mindig számíthatunk egymásra és a sógoraimra, meg a sógornőmre is. Összetartó család vagyunk.
2017. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

Szociopata (igen diagnosztizáltan).

2017. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Húgom van, eleinte nem jöttünk ki valami jól(nagy a korkülönbség, kiskorában kimondottan idegesített engem, mint nagy kamaszt), de szeretni mindig szerettem. Nagyjából mióta iskolás lett, azóta folyamatosan javult a viszonyunk.

Mindketten felnőttek vagyunk, nagyon szoros a kapcsolatunk. Majdnem minden nap beszélünk, hetente legalább egyszer találkozunk, sűrűn van közös program is. Az egyik legfontosabb ember az életemben.

2017. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném - ha nem lett volna öngyilkos pár éve.

A mai napig hiányzik.

2017. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim válasza:
94%
Nem szeretem a bátyámat,kiskorunkban valamiért szerettem,de ő kezdettől fogva ok nélkül utált,megvert stb.úgyhogy kamaszkorunkra megutáltatta magát velem.
2017. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
31%
A testvérem pszichopata, ez van ezzel nem tudok mit kezdeni, amíg kicsi volt voltak belőle bajok, de ma már jókat ,,játszunk'' egymással és másokkal is.
2017. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!